Strona główna Zdrowie To zioło jest najlepszym lekarstwem, aby mieć zdrowe nerki

To zioło jest najlepszym lekarstwem, aby mieć zdrowe nerki

Nerki odgrywają istotną rolę w naszym ciele, nieustannie oczyszczają naszą krew z toksyn, usuwając wszystkie szkodliwe substancje, które dostają się do naszego organizmu.

Często dochodzi do toksycznego gromadzenia się w czasie, a nasze nerki również wymagają detoksykacji.

Jak to wykonać?

Wystarczy pęczek natki pietruszki, aby to zrobić. Najpierw dobrze umyj, posiekaj i włóż do garnka pietruszkę z dodatkiem 1 l wody.

Gdy tylko dojdzie do wrzenia, gotuj przez 10 minut, a następnie pozostaw do ostygnięcia. Odcedź herbatę i wlej ją do czystej szklanej butelki. Przechowywać w lodówce.

Pij 1 szklankę każdego dnia. Wkrótce zauważysz, że nagromadzone toksyny i sól wydostają się podczas oddawania moczu.

Pietruszka jest powszechnie uważana za najlepszą metodę czyszczenia nerek

Właściwości odżywcze pietruszki:

  • silny przeciwutleniacz
  • rewitalizuje skórę
  • bogata w beta-karoten
  • bogata w minerały, takie jak wapń, fosfor, żelazo i siarka
  • bogata w chlorofil: zwalcza nieświeży oddech, oczyszcza organizm z toksyn i nadmiaru tłuszczu
  • wypełniona witaminą C – doskonałą do zapobiegania rakowi i chorobom serca
 • wzmacnia twój układ odpornościowy

Ze względu na wysoką zawartość wapnia pietruszka jest również bardzo korzystna w leczeniu osteoporozy. Jest to szczególnie dobre dla dzieci i sportowców.

Poza tym jest świetnym lekiem moczopędnym, który naturalnie eliminuje nadmiar wody z organizmu. Dlatego znajduje się w wielu dietach stosowanych w leczeniu nadciśnienia i niewydolności nerek.

Ponadto jest idealną bronią przeciwko anemii, anoreksji, ogólnemu osłabieniu, zmęczeniu psychicznemu i fizycznemu ze względu na wysoką zawartość witamin i minerałów.

Skutecznie poprawia jakość włosów i paznokci oraz jest korzystna w leczeniu problemów skórnych, z powodzeniem leczy również wrzody.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Olej kokosowy jest czasem nazywany "olejem życia". Pomaga dbać o zdrowie wewnętrzne, ale dba też o nas na zewnątrz i chociaż kiedyś był postrzegany jako zagrożenie...
Ta grupa krwi jest pierwotną grupą krwi naszych przodków, którzy byli bardzo sprytnymi, agresywnymi drapieżnikami. Osoby z tym typem krwi odgrywają ważną rolę w każdym społeczeństwie...
W tym artykule, mamy zamiar przedstawić wam bardzo cenne informacje o tym, jak przetrwać atak serca, który może uratować czyjeś życie. Atak serca zwykle...
Ta nalewka z imbiru jest bardzo przydatna na przeziębienia , zwłaszcza w zakażeniach wirusowych. Dzięki nalewce z imbiru, procesy zapalne w organizmie szybko znikają. Jest...
Przyrost masy ciała i otyłość są problemem dla wielu osób. Dla niektórych może to być stała walka, a efekty nie są zawsze pozytywne. Genetyka i fluktuacje...