Strona głównaZdrowieZmiksuj banana z piwem i zastosuj na włosach, wynik Cię ZSZOKUJE!

Zmiksuj banana z piwem i zastosuj na włosach, wynik Cię ZSZOKUJE!

Wypadanie włosów jest bardzo częstym problemem dotykającym zarówno mężczyzn jak i kobiet w każdym wieku. To może wydarzyć się nagle, bez wyraźnego powodu, a co najgorsze może mieć negatywny wpływ na własną samoocenę.

Każdy, kto doświadczył utraty włosów wie, że nie ma wielu środków, które mogą naprawić tę sytuację i stymulować wzrost nowych włosów.

Jeśli jesteś jednym z tych nieszczęśliwców, którzy mają do czynienia z tym problemem, nie musisz się martwić, ponieważ mamy doskonały naturalny środek, który będzie w stanie zatrzymać wypadanie włosów i stymulować wzrost nowych włosów w krótkim okresie czasu. Środek ten jest całkowicie naturalny, wolny od toksyn, łatwy do wykonania i nie ma żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Co będziesz potrzebować:

Składniki:

-1 surowe jajko (tylko żółtko)
-½ banana
-½ szklanka piwa (125 ml)
-1-2 łyżki miodu

Przygotowanie tego wspaniałego środka nie może być prostsze. Wystarczy umieścić wszystkie składniki w blenderze i wymieszać, aż powstanie jednolita masa.

Nałóż mieszankę na obszarach dotkniętych wypadaniem włosów i pozostaw na kilka godzin. Jeśli obszar jest gorący nie martw się, jest to dobry znak, że środek jest skuteczny i Twoja skóra reaguje na niego. Powtórz ten proces, co najmniej raz w tygodniu, a wkrótce zauważysz niesamowite rezultaty.

Zobacz Też: