Zobacz jak enzymy ananasowe mogą pomóc w leczeniu raka

Zobacz jak enzymy ananasowe mogą pomóc w leczeniu raka

Ananas jest dobrze znanym składnikiem diety bogatej w błonnik. Oprócz zawartości włókien, osoby dbające o zdrowie są również pod wrażeniem różnorodnych właściwości, jedną z jego najważniejszych jest jego zdolność zapobiegawcza w odniesieniu do zarażenia się niektórymi chorobami związanymi z rakiem, szczególnie tymi zlokalizowanymi w gruczołach sutkowych, odbytnicy lub okrężnicy.

Co znajdziesz w ananasach?

Przede wszystkim możesz znaleźć duże ilości błonnika w ananasach. Istnieje również wiele witamin, kwasów organicznych i soli mineralnych. Ale najważniejszą rzeczą, jaką można znaleźć w ananasach, jest specjalny kompozyt, który działa jak enzym, znany jako bromelaina.

Co to jest bromelaina i jak może pomóc naszemu organizmowi?

Bromelaina jest naturalnym kompozytem i może być ekstrahowana z owoców ananasa. Ma podstawową funkcję w leczeniu chorób związanych z niektórymi rodzajami nowotworów, a także zapewnia efekty przeciwnowotworowe.

W jednym badaniu, w którym porównywano działanie bromelainy z lekiem stosowanym do chemioterapii, 5-fluorouracylem odkryto, że zgodnie z analizami przeprowadzonymi na zwierzętach  działanie przeciwnowotworowe bromelainy przewyższyło działanie 5-fluorouracylu. 

Przeprowadzono również dyskusję, w której 5-fluoracyl zamiast polepszać stan życia pacjenta działa wręcz przeciwnie, atakuje cały organizm bez oddzielania komórek rakowych i innych komórek immunologicznych, które są zdrowe. Dlatego może powodować zatrucie innych komórek i enzymów.

Z drugiej strony bromelaina będąc naturalnym kompozytem ​​ma właściwości dzięki, którym zabija komórki nowotworowe bez wpływu na inne zdrowe komórki.

Bromelaina jako enzym

Chociaż mówienie o enzymach i ich wprowadzaniu do krwiobiegu wydaje się być tak skomplikowane, mówienie o bromelainie pomoże ci zrozumieć, dlaczego ten enzym jest tak potrzebny dla kogoś kto ma komórki rakowe. Bromelaina jest enzymem, który trawi białka (proteolityczne) i przenosi je do krwi i układu limfatycznego, gdzie wspierają resztę ciała.

Kwestia enzymów i spożywanie żywności, która je zawiera pozostaje tajemnicą w świecie medycyny naukowej. Udało im się jednak udowodnić, że działają. Nie tylko enzymy występujące w organizmie, ale również enzymy spożywane w żywności są skuteczne i są stosowane w leczeniu prostych problemów, takich jak urazy sportowe i te bardziej skomplikowane, takie jak choroby serca, choroby kości i omawiana kwestia: rak.

Nasze rekomendacje…

Pamiętaj, aby być bardzo konsekwentnym w swoich terapiach oraz procesach i zmianach zachodzących w komórkach i ciele. Enzymy pomagające w walce z rakiem występują nie tylko w ananasach. Możesz także pomóc sobie spożywając pokarmy zawierające witaminę C, ekstrakt z kurkumy i/lub ekstrakt z buraków.

Poza tym ważne jest, aby mieć zbilansowaną dietę, spożywać surowe pokarmy, które zmniejszają obowiązek organizmu do wytwarzania enzymów. Dzięki temu nasz organizm będzie mógł być wykorzystany do ważniejszych procesów fizjologicznych.

Zapamiętaj

Przede wszystkim sięgnij po opcje naturalne. W twoich komórkach nie będzie lepszego efektu niż to co wytwarzają naturalne kompozyty. Enzymy ananasowe  mogą uratować życie.

PODOBNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

POPULARNE ARTYKUŁY

6 szkodliwych skutków używania telefonów, o których powinieneś pamiętać

Żyjemy w świecie pełnym ludzi przyklejonych do swoich telefonów komórkowych. W rzeczywistości większość z nas jest tak przywiązana do tych urządzeń, że w chwili...

Zrób swój własny oczyszczający plaster, który usunie toksyny

Te niesamowite plastry oczyszczające zostały po raz pierwszy użyte w Japonii kilkadziesiąt lat temu. Przykleja się je na podeszwie stopy przed pójściem do łóżka, a rano na...

Umieściła kurkumę wokół oczu, a kilka dni później SZOK

Kurkuma to bardzo mocna przyprawa, wie o tym chyba każdy! Jednak jedna kobieta zastosowała pastę z kurkumy wokół oczu i nie uwierzysz w wyniki! Są niesamowite...

Pozbądź się toksyn z organizmu, które prowadzą do przyrostu masy ciała

Jeśli masz regularne bóle głowy, bóle stawów, nadwagę, trądzik, uczucie zmęczenia lub alergie oznacza to, że Twoje ciało może być pełne toksyn.Ludzie z nadwagą mają...

Jak użyć sody, aby odmłodzić skórę twarzy

Czy wiesz, że soda oczyszczona może leczyć wiele chorób skóry? Ten niesamowity składnik jest naturalnym środkiem złuszczającym, który usuwa martwe komórki naskórka z wierzchniej warstwy...

Doksycyklina (ulotka): dawkowanie, zastosowanie, skutki uboczne

Doksycyklina jest stosowana w leczeniu zakażeń bakteryjnych w wielu różnych częściach ciała. Jest również stosowany w leczeniu pryszczów i ropni.Doksycyklina co to jest? Tabletki doksycykliny występują...