Strona główna Zdrowie Zobacz jak przełamać uzależnienie od cukru, usunąć pasożyty i kontrolować wagę

Zobacz jak przełamać uzależnienie od cukru, usunąć pasożyty i kontrolować wagę

Czy trudno ci walczyć z ciągłym pragnieniem zjedzenia czegoś słodkiego? W ostatnich latach uzależnienie od cukru stało się prawdziwym problemem zdrowotnym dotykającym zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Istnieją dwa główne powody, dla których twoje ciało często odczuwa głód cukru. Jeden to pasożyty w twoim ciele, a drugi to stres. Mówiąc dokładniej, nadmierne spożycie cukru prowadzi do gromadzenia się śluzu w żołądku, co stwarza idealne podłoże dla proliferacji bakterii i grzybów.

Według danych medycznych jedna trzecia populacji ma pasożyty w organizmie. Co najgorsze ludzie zwykle nie zdają sobie z tego sprawy dopóki nie pojawią się poważniejsze komplikacje zdrowotne.

Jak przełamać uzależnienie od cukru, usunąć pasożyty z ciała i kontrolować wagę za pomocą 2 składników?

Po pierwsze, pasożyty w ciele wykorzystują twoją energię. Aby uzupełnić poziom energii, twoje ciało pragnie cukrów, ponieważ glukoza, najważniejszy prosty cukier dla ludzkiego metabolizmu zapewnia szybkie dostarczanie energii do ciała.

Ogólnie im więcej pasożytów w organizmie, tym więcej złogów tłuszczu. To z kolei powoduje zmęczenie, bóle głowy, niski poziom energii i wiele więcej.

Pozbycie się tych pasożytów jest niezbędne do normalizacji metabolizmu, kontrolowania wagi i zmniejszenia głodu cukru. Po wyeliminowaniu pasożytów z ciała poprawia się ogólny stan zdrowia.

Według dietetyków ważne jest, aby oczyścić organizm z pasożytów (można to również zrobić w ramach profilaktyki) dwa razy w roku lub raz na sześć miesięcy. Oczyszczenie ciała w naturalny sposób to najlepsza opcja.

Ta kombinacja jest świetna przeciwko wszystkim rodzajom pasożytów. Aby zrobić ten przepis, wymieszaj siemię lniane i goździki w stosunku 10: 1, na przykład 100 g siemienia lnianego i 10 g goździków. Najlepiej używać obu składników w postaci proszku są one łatwo dostępne we wszystkich sklepach ze zdrową żywnością.

Spożywanie:

Weź 2 łyżki stołowe codziennie przez 3 dni z rzędu. Możesz dodać proszek do posiłków lub wymieszać go w szklance wody i wypić na pusty żołądek.

Po 3 dniach zrób 3-dniową przerwę. Powtórz zabieg w ten sam sposób. Ten zabieg usuwający pasożyty z organizmu powinien być stosowany przez miesiąc.

Jeśli Twoja skóra zaczyna swędzieć lub zmieniają się kolory stolca lub moczu nie martw się. Oznacza to tylko, że proces detoksykacji działa prawidłowo.

Kiedy spożywasz tę mieszaninę pozostaje ona w wyściółce przewodu pokarmowego, eliminując w ten sposób pasożyty. Aby poprawić wyniki oczyszczania wzbogać swoją dietę w jogurt, nasiona dyni i słonecznika, orzechy włoskie, pietruszkę i świeżo wykonane soki owocowe i warzywne.

zobacz także

Przygotuj lekarstwo, które chroni przed przeziębieniem i grypą

Wielkimi krokami zbliża się okres przeziębień i grypy, który jest bardzo denerwujący.  Przedstawiamy Wam recepturę z łatwo dostępnymi naturalnymi składnikami, które skutecznie rozwiązują ten problem bez efektów...

Kolonoskopia: wskazówki jak się przygotować, dieta i efekty uboczne

Kolonoskopia jest przeprowadzana w celu badania pod kątem takich chorób jak rak jelita grubego, odbytnicy lub odbytu, polipy jelita grubego lub zapalenia okrężnicy. Podczas...

Masło czy margaryna. Co jest zdrowsze, a czego unikać?

Masło czy margaryna - wiele osób zadaje sobie to pytanie co wybrać, co jest zdrowsze. W internecie istnieje ogromna ilość dezinformacji dotyczących wartości odżywczych...

loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

POPULARNE ARTYKUŁY

Zapaleniem zatok przynosowych jest wynikiem infekcji spowodowanej przez wirusy, bakterie lub grzyby. Zatoki przynosowe są pustymi przestrzeniami, przez które przechodzi powietrze.Zapalenie zatok rzadko występuje w...
Kiedy ostatni raz jadłeś orzechy i nasiona? Ten rodzaj jedzenia jest wyjątkowo zdrowy i musisz dodać go do swojego codziennego menu. Możesz zacząć od...
Krążenie krwi jest jedną z najważniejszych funkcji w twoim ciele. Umożliwia stały przepływ krwi przez ciało. To krew dostarcza mózgowi i narządom niezbędnych składników...
Uszkodzenie dowolnej kości kostki, więzadeł lub ścięgien oraz kilku rodzajów zapalenia stawów może powodować ból kostki podczas chodzenia.Czym jest kostka? Twoja kostka to złożone zgrupowanie...
Jest stosowany w sosach, gulaszach i sałatkach. Powinieneś wiedzieć, że sok jest bardziej pożywny, gdy jest wyciskany. Liczne aktywne składniki obecne w soku pomidorowym sprawiają,...