Strona głównaZdrowieZobacz jak przełamać uzależnienie od cukru, usunąć pasożyty i kontrolować wagę

Zobacz jak przełamać uzależnienie od cukru, usunąć pasożyty i kontrolować wagę

Czy trudno ci walczyć z ciągłym pragnieniem zjedzenia czegoś słodkiego? W ostatnich latach uzależnienie od cukru stało się prawdziwym problemem zdrowotnym dotykającym zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Wypij ten napój godzinę przed snem i zobacz co będzie się działo

Sen jest bardzo ważny dla naszego organizmu, gdyż w jego trakcie mózg ma wystarczająco dużo czasu na przetworzenie informacji, a nasze ciało przygotowuje się do codziennej...

Istnieją dwa główne powody, dla których twoje ciało często odczuwa głód cukru. Jeden to pasożyty w twoim ciele, a drugi to stres. Mówiąc dokładniej, nadmierne spożycie cukru prowadzi do gromadzenia się śluzu w żołądku, co stwarza idealne podłoże dla proliferacji bakterii i grzybów.

Według danych medycznych jedna trzecia populacji ma pasożyty w organizmie. Co najgorsze ludzie zwykle nie zdają sobie z tego sprawy dopóki nie pojawią się poważniejsze komplikacje zdrowotne.

Jak przełamać uzależnienie od cukru, usunąć pasożyty z ciała i kontrolować wagę za pomocą 2 składników?

Po pierwsze, pasożyty w ciele wykorzystują twoją energię. Aby uzupełnić poziom energii, twoje ciało pragnie cukrów, ponieważ glukoza, najważniejszy prosty cukier dla ludzkiego metabolizmu zapewnia szybkie dostarczanie energii do ciała.Ogólnie im więcej pasożytów w organizmie, tym więcej złogów tłuszczu. To z kolei powoduje zmęczenie, bóle głowy, niski poziom energii i wiele więcej.

Pozbycie się tych pasożytów jest niezbędne do normalizacji metabolizmu, kontrolowania wagi i zmniejszenia głodu cukru. Po wyeliminowaniu pasożytów z ciała poprawia się ogólny stan zdrowia.Według dietetyków ważne jest, aby oczyścić organizm z pasożytów (można to również zrobić w ramach profilaktyki) dwa razy w roku lub raz na sześć miesięcy. Oczyszczenie ciała w naturalny sposób to najlepsza opcja.

Ta kombinacja jest świetna przeciwko wszystkim rodzajom pasożytów. Aby zrobić ten przepis, wymieszaj siemię lniane i goździki w stosunku 10: 1, na przykład 100 g siemienia lnianego i 10 g goździków. Najlepiej używać obu składników w postaci proszku są one łatwo dostępne we wszystkich sklepach ze zdrową żywnością.

Spożywanie:


Weź 2 łyżki stołowe codziennie przez 3 dni z rzędu. Możesz dodać proszek do posiłków lub wymieszać go w szklance wody i wypić na pusty żołądek.

Po 3 dniach zrób 3-dniową przerwę. Powtórz zabieg w ten sam sposób. Ten zabieg usuwający pasożyty z organizmu powinien być stosowany przez miesiąc.

Jeśli Twoja skóra zaczyna swędzieć lub zmieniają się kolory stolca lub moczu nie martw się. Oznacza to tylko, że proces detoksykacji działa prawidłowo.


Czkawka – co ją powoduje i jak pozbyć się jej w krótkim czasie!

Czkawka to nagłe i mimowolne skurcze przepony, skutecznie blokujące przepływ powietrza co powoduje charakterystyczny dźwięk. Mimo, że dźwięk czkawki może być bardzo zabawny dla ludzi wokół ciebie, stan...

Kiedy spożywasz tę mieszaninę pozostaje ona w wyściółce przewodu pokarmowego, eliminując w ten sposób pasożyty. Aby poprawić wyniki oczyszczania wzbogać swoją dietę w jogurt, nasiona dyni i słonecznika, orzechy włoskie, pietruszkę i świeżo wykonane soki owocowe i warzywne.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły