Strona głównaZdrowieZwalczaj objawy grypopodobne stosując ten naturalny środek

Zwalczaj objawy grypopodobne stosując ten naturalny środek

Kiedy spróbujesz tego naturalnego lekarstwa przeciw grypie, nigdy nie będziesz ponownie kupować środków zmniejszających przekrwienie śluzówki nosa, syropów na kaszel lub gorączkę.

Stosując niektóre silne naturalne składniki można cieszyć się zdrowym układem oddechowym i to bez uzależnienia się od szkodliwych leków.

Wraz z nadejściem niskich temperaturach nasz układ oddechowy jest narażony na szereg bakterii i wirusów.

Nadchodzący zimny okres potrafi osłabić odporność naszych błon śluzowych, dzięki czemu wirusy mogą łatwiej dostać się do naszego organizmu.

Po drugie w okresie zimowym wirusy są silniejsze, mogą nawet zmutować, więc nasze ciało nie ma niezbędnych środków obrony. Dodatkowo często w tym okresie jesteśmy osłabieni, zmęczeni lub zestresowani, a w tych przypadkach organizmy chorobotwórcze mogą rozwijać się łatwiej.

Naturalny środek przeciw grypie

Po rozpoczęciu leczenia tym naturalnym lekiem przeciw grypie zauważymy, że leki dostępne w aptekach są całkowicie niepotrzebne. Oprócz tego, że można zapobiec tej chorobie, można walczyć już z widocznymi objawami grypy, takimi jak gorączka, ból mięśni,

podrażnienie gardła, przekrwienie, przeziębienie itp. Jest nawet skuteczny w przypadku kaszlu, który zwykle towarzyszy nam przez wiele tygodni.

Ta doskonała mieszanka składników jest wspaniałą pomocą w postępowaniu z jakąkolwiek chorobą atakującą układ oddechowy.

Ponadto ten naturalny środek przeciw grypie jest bardzo pożywny: zawiera dużo witaminy C, jest antyseptyczny, przeciwwirusowy, przeciwbakteryjny, przeciwbólowy i przeciwwymiotny (zapobiega wymiotom i nudnościom).

Składniki:

  • 1/2 cytryny
  • 2 łyżki miodu
  • 1/2 łyżeczki świeżego startego imbiru
  • 1/4 łyżeczki goździków w proszku
  • szklanka wody

Przygotowanie:

  • Wyciśnij sok z połowy cytryny i wymieszaj go ze szklanką wody. Umieść roztwór w rondu.
  • Dodać pozostałe składniki (oprócz miodu) i doprowadź mieszaninę do wrzenia. Następnie odstaw do ostygnięcia i dodaj miód. Wymieszaj całość. Jeśli uważasz, że jest to konieczne dodaj trochę wody do rozcieńczenia.
  • Przechowuj w szczelnym, szklanym pojemniku.

Stosowanie:

Spożywaj jedną łyżeczkę tego  naturalnego lekarstwa przeciw grypie co 6 godzin.

Zobacz Też: