Choć może to zabrzmieć niewiarygodnie, najpowszechniej stosowany środek przeciwbólowy – aspiryna ma dość nietypowe zastosowania. Na przykład dodanie aspiryny do cyklu prania może zdziałać cuda dla twoich ubrań.

aspiryna pranie

Ta niesamowita sztuczka może skutecznie zastąpić wybielacz i wszystkie środki do usuwania plam. Pojedyncza pigułka aspiryny w twoim praniu to wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować biel prania. Najlepszy ze wszystkich jest fakt, że utrzymasz swój budżet w stanie nienaruszonym, a jednocześnie uratujesz się od irytacji, która powstaje, gdy nowo wyprane białe ubrania stają się szare.
RANKING SPALACZY TŁUSZCZU. Zobacz co pomoże Ci szybko schudnąć!

Co więc zrobić, aby przywrócić bieliźnie biel i skutecznie usunąć plamy?

Wskazówki:

Zacznij od rozpuszczenia 5-ciu tabletek aspiryny w 10 litrach gorącej wody. Możesz zmiażdżyć tabletki wcześniej, aby przyspieszyć ten proces. Następną czynnością jest zanurzenie białego prania w mieszaninie i pozostawienie go na noc.

Rano przełóż ubrania do pralki, dodaj jeszcze kilka tabletek aspiryny i włącz cykl prania.W przeciwieństwie do komercyjnych wybielaczy, ta metoda wybielania prania jest całkowicie bezpieczna i nie uszkadza tkanin. Przeciwnie, skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Dodatkową korzyścią jest świeżość i czystość białego prania.

Jeśli uznasz ten artykuł za przydatny możesz go udostępnić rodzinie i znajomym. Dziękujemy!


RANKING SPALACZY TŁUSZCZU. Zobacz co pomoże Ci szybko schudnąć!

loading...
loading...

Aktualizacja: 16 stycznia 2019