Strona głównaTrikiDodaj aspirynę do prania! Wynik mile Cię zaskoczy!

Dodaj aspirynę do prania! Wynik mile Cię zaskoczy!


Choć może to zabrzmieć niewiarygodnie, najpowszechniej stosowany środek przeciwbólowy – aspiryna ma dość nietypowe zastosowania. Na przykład dodanie aspiryny do cyklu prania może zdziałać cuda dla twoich ubrań.

Ta niesamowita sztuczka może skutecznie zastąpić wybielacz i wszystkie środki do usuwania plam.

Pojedyncza pigułka aspiryny w twoim praniu to wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować biel prania. Najlepszy ze wszystkich jest fakt, że utrzymasz swój budżet w stanie nienaruszonym, a jednocześnie uratujesz się od irytacji, która powstaje, gdy nowo wyprane białe ubrania stają się szare.

Co więc zrobić, aby przywrócić bieliźnie biel i skutecznie usunąć plamy?

Wskazówki:


Zacznij od rozpuszczenia 5-ciu tabletek aspiryny w 10 litrach gorącej wody. Możesz zmiażdżyć tabletki wcześniej, aby przyspieszyć ten proces. Następną czynnością jest zanurzenie białego prania w mieszaninie i pozostawienie go na noc.Rano przełóż ubrania do pralki, dodaj jeszcze kilka tabletek aspiryny i włącz cykl prania.

W przeciwieństwie do komercyjnych wybielaczy, ta metoda wybielania prania jest całkowicie bezpieczna i nie uszkadza tkanin. Przeciwnie, skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Dodatkową korzyścią jest świeżość i czystość białego prania.

Jeśli uznasz ten artykuł za przydatny możesz go udostępnić rodzinie i znajomym. Dziękujemy!
loading...
loading...

Znajdziesz nas na:

110,172FaniLubię
1,535ObserwującyObserwuj
1,430SubskrybującySubskrybuj

popularne