Strona głównaTrikiDodaj aspirynę do prania! Wynik mile Cię zaskoczy!

Dodaj aspirynę do prania! Wynik mile Cię zaskoczy!

Choć może to zabrzmieć niewiarygodnie, najpowszechniej stosowany środek przeciwbólowy – aspiryna ma dość nietypowe zastosowania. Na przykład dodanie aspiryny do cyklu prania może zdziałać cuda dla twoich ubrań.

Nie wyrzucaj tych torebek! Maja one wiele pozytywnych zastosowań!

W pudełkach na buty często znajdujemy torebki wypełnione dwutlenkiem krzemu lub krzemionką. Chociaż większość z nas pozbywa się ich natychmiast myśląc, że są toksyczne...

Ta niesamowita sztuczka może skutecznie zastąpić wybielacz i wszystkie środki do usuwania plam.

Pojedyncza pigułka aspiryny w twoim praniu to wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować biel prania. Najlepszy ze wszystkich jest fakt, że utrzymasz swój budżet w stanie nienaruszonym, a jednocześnie uratujesz się od irytacji, która powstaje, gdy nowo wyprane białe ubrania stają się szare.

Co więc zrobić, aby przywrócić bieliźnie biel i skutecznie usunąć plamy?

Wskazówki:Zacznij od rozpuszczenia 5-ciu tabletek aspiryny w 10 litrach gorącej wody. Możesz zmiażdżyć tabletki wcześniej, aby przyspieszyć ten proces. Następną czynnością jest zanurzenie białego prania w mieszaninie i pozostawienie go na noc.Rano przełóż ubrania do pralki, dodaj jeszcze kilka tabletek aspiryny i włącz cykl prania.

W przeciwieństwie do komercyjnych wybielaczy, ta metoda wybielania prania jest całkowicie bezpieczna i nie uszkadza tkanin. Przeciwnie, skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Dodatkową korzyścią jest świeżość i czystość białego prania.

Poznaj domowy sposób na usunięcie kamienia z płytek i fug

Każda kobieta zgodzi się, że prowadzenie domu, aby był on ładny i czysty jest nie lada wyzwaniem, ale nie ma nic bardziej skomplikowanego niż...

Jeśli uznasz ten artykuł za przydatny możesz go udostępnić rodzinie i znajomym. Dziękujemy!


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły