Strona głównaTrikiPoznaj doskonałą wskazówkę, jak oczyścić wodę w basenie bez chemii. Działa od razu!

Poznaj doskonałą wskazówkę, jak oczyścić wodę w basenie bez chemii. Działa od razu!

Wielu z nas zmaga się obecnie z tym problemem. Jak czyścić wodę w basenie bez zbędnej chemii basenowej i żeby to naprawdę działało.

Mamy dla Ciebie fantastyczną wskazówkę!

Jak wybielić ubrania: najskuteczniejszy domowy i naturalny sposób

Utrzymanie bieli białych ubrań może być sporym wyzwaniem. Z czasem białe ubrania mają tendencję do żółknięcia lub szarości co jest prawdziwym koszmarem. Chociaż większość gospodyń...

Przez kilka dni pani Lenka Podolská dzieliła się doskonałym pomysłem, jak oczyścić wodę w basenie.

Nie używała jednak żadnej tradycyjnej chemii basenowej, ale coś, czego większość z nas używa zupełnie inaczej – witaminę C.

Tak, dobrze przeczytałaś, witamina C lub kwas askorbinowy L mogą naprawdę szybko i skutecznie zamienić mętną wodę w bardzo czystą wodę.

I wcale nie musisz używać jej dużo.

Pani Lenka dodała do basenu tylko około 200 gramów i sami możecie zobaczyć wynik.Witamina C to cud nie tylko dla zdrowia

Zdjęcie: pixabay.com

Wielu z nas rutynowo kupuje witaminę C w aptece, zwłaszcza w okresach grypy i przeziębienia, kiedy musimy wzmocnić swoją odporność.

W przypadku mętnej wody kwas askorbinowy działa jako oczyszczacz ekspresyjny, który wytwarza związek zwany askorbinianem L. ferrous.– nie musisz obawiać się żadnych skutków ubocznych dla zdrowia, w przeciwieństwie do chemii basenowej, związek ten jest nie tylko bezbarwny, ale również nieszkodliwy dla zdrowia.

Skąd wziąć kwas L. askorbinowy (witaminę C) w większych ilościach?

Zdjęcie: tjn

To wcale nie jest skomplikowane, na przykład witamina C w proszku (1 kg) jest zwykle kupowana w aptece lub po prostu wpisz „witamina C” w Google i po prostu znajdź witaminę C w żądanej objętości. Możesz ją nawet kupić w drogerii.

Jak łatwo zdezynfekować i usunąć zapachy z pralki

Czy mimo tego, że dodajesz najwyższej jakości środki do prania plus płyn do płukania nadal Twoje pranie po wyjęciu z pralki nie pachnie, a...

Zobacz jak to działa

Dziękujemy autorce Lence Podolskiej za możliwość podzielenia się tym pomysłem!


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły