Ta metoda sprawi, że Twoja toaleta będzie zawsze czysta i pachnąca

Jedną z najmniej lubianych prac dla każdego zapewne jest czyszczenie toalety. Jednak bez względu na to jak obrzydliwe lub trudne może się to wydawać musimy to zrobić. 

Jeśli chcesz chronić swoje zdrowie i zdrowie Twojej rodziny należy zawsze upewnić się, że toaleta jest świeża i czysta.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się w jaki sposób można to zrobić i to bez większego wysiłku.

Większość środków czyszczących, które są dostępne na rynku są drogie i pełne chemikaliów. Dlatego należy starać się wykorzystywać produkty, które można wykonać samodzielnie.

Środek, który chcemy Wam przedstawić jest doskonały do ​​neutralizacji zapachów, eliminuje szkodliwe bakterie i będzie zawsze zachowywać Twoją toaletę czystą i świeżą.

Składniki:

160 g sody oczyszczonej

60 ml soku z cytryny

Pół łyżka octu

1 łyżka wody utlenionej

15-20 kropli wybranego olejku eterycznego

Przygotowanie:

Umieść sodę oczyszczoną i sok z cytryny w małej misce i dokładnie je ze sobą wymieszaj. W oddzielnej misce połącz ze sobą ocet i wodę utlenioną, a następnie dodaj do poprzednio wykonanej mieszaniny, na koniec dodaj olejek eteryczny.

Sprawdź to ➡ ➡  Spryskaj pleśń tą mieszanką, a już nigdy się ona nie pojawi

Po połączeniu tych dwóch mieszanek za pomocą łyżki uformuj połówki kulek. Ułóż połówki piłeczek na pergaminie i pozostaw do wyschnięcia na co najmniej 4 godziny. Jeszcze lepszy rozwiązaniem będzie, jeżeli zostawisz je do wyschnięcia przez całą noc. Następnie przechowuj je w szklanym słoju, najlepiej w szafce w swojej toalecie.

Kiedy tylko zobaczysz, że Twój sedes jest brudny wrzuć do niego jedną kulkę, a w ciągu kilku sekund będzie on ponownie czysty i będzie unosić się z niego piękny zapach. Możesz używać tych kulek 2-3 razy w tygodniu, aby mieć idealnie czystą toaletę.


ZOBACZ TAKŻE