Strona głównaTrikiTa metoda sprawi, że Twoja toaleta będzie zawsze czysta i pachnąca

Ta metoda sprawi, że Twoja toaleta będzie zawsze czysta i pachnąca

Jedną z najmniej lubianych prac dla każdego zapewne jest czyszczenie toalety. Jednak bez względu na to jak obrzydliwe lub trudne może się to wydawać musimy to zrobić. 

Jeśli chcesz chronić swoje zdrowie i zdrowie Twojej rodziny należy zawsze upewnić się, że toaleta jest świeża i czysta.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się w jaki sposób można to zrobić i to bez większego wysiłku.

Większość środków czyszczących, które są dostępne na rynku są drogie i pełne chemikaliów. Dlatego należy starać się wykorzystywać produkty, które można wykonać samodzielnie.

Środek, który chcemy Wam przedstawić jest doskonały do ​​neutralizacji zapachów, eliminuje szkodliwe bakterie i będzie zawsze zachowywać Twoją toaletę czystą i świeżą.

Składniki:

160 g sody oczyszczonej

60 ml soku z cytryny

Pół łyżka octu

1 łyżka wody utlenionej

15-20 kropli wybranego olejku eterycznego

Przygotowanie:

Umieść sodę oczyszczoną i sok z cytryny w małej misce i dokładnie je ze sobą wymieszaj. W oddzielnej misce połącz ze sobą ocet i wodę utlenioną, a następnie dodaj do poprzednio wykonanej mieszaniny, na koniec dodaj olejek eteryczny.

Po połączeniu tych dwóch mieszanek za pomocą łyżki uformuj połówki kulek. Ułóż połówki piłeczek na pergaminie i pozostaw do wyschnięcia na co najmniej 4 godziny. Jeszcze lepszy rozwiązaniem będzie, jeżeli zostawisz je do wyschnięcia przez całą noc. Następnie przechowuj je w szklanym słoju, najlepiej w szafce w swojej toalecie.

5 wskazówek, jak usunąć plamy z dezodorantu, antyperspirantu

Pozostałości niektórych dezodorantów mogą powodować trudne do usunięcia plamy. Na szczęście istnieją naturalne składniki, które mogą pomóc. Nie musisz kupować drogich produktów, aby usunąć...

Kiedy tylko zobaczysz, że Twój sedes jest brudny wrzuć do niego jedną kulkę, a w ciągu kilku sekund będzie on ponownie czysty i będzie unosić się z niego piękny zapach. Możesz używać tych kulek 2-3 razy w tygodniu, aby mieć idealnie czystą toaletę.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły