HomeTrikiUżyj tych dwóch rzeczy,...

Użyj tych dwóch rzeczy, aby Twoja łazienka pachniała przez wiele dni

Utrzymanie czystości i świeżości w łazience może być bardzo wymagające. Ale jeśli znasz tę przydatną wskazówkę, zawsze możesz mieć świeże powietrze w tym małym, ale bardzo ważnym pomieszczeniu w domu.

Chcemy dziś podzielić się z tobą tym jak zrobić naturalny odświeżacz powietrza do toalety i łazienki.

Ten domowy odświeżacz powietrza jest równie skuteczny jak te kupowane w sklepie, ale ma trzy dodatkowe zalety – jest bez chemikaliów, łatwy w wykonaniu i bardzo tani. Ponadto zapach, który daje jest długotrwały czego nie można powiedzieć w przypadku produktów przemysłowych.

Użyj tych dwóch rzeczy, aby Twoja toaleta była pachnąca przez wiele dni!

Najlepszą rzeczą w tym naturalnym domowym odświeżaczu jest to, że jest naprawdę szybki i łatwy w wykonaniu. A dwie rzeczy, których potrzebujesz, które zapewnią długotrwałą świeżość w łazience to:

  • rolka papieru toaletowego
  • wybrany olejek eteryczny.

Przygotowanie:

Wystarczy wlać kilka kropli ulubionego olejku na wewnętrzną stronę rolki, na którą nawinięty jest papier. I to wszystko! To nie może być prostsze. W ten sposób zapewnisz trwały zapach w łazience do wyczerpania rolki papieru.

Sprawdź to ➡ ➡  Dlaczego warto umieścić goździki w łazience?

Opcjonalnie możesz eksperymentować z różnymi olejkami. Ponieważ zwykle w łazience jest więcej rolek papieru toaletowego, jedna na uchwycie, a inne na półce umieść po kilka kropli różnych olejków eterycznych na każdej.

Rezultat jest niesamowity – Twoja łazienka będzie pachnieć po prostu NIESAMOWICIE!!! Zwłaszcza, gdy odwijasz papier toaletowy…

Jest to kombinacja 2 w 1. Nie tylko będziesz mieć odświeżający i naturalny zapach w łazience, ale także będziesz mieć zapachowy papier toaletowy! I to całkowicie naturalnie!


ZOBACZ TAKŻE