Weź 1 TABLETKĘ, a toaleta będzie jak nowa – osady, plamy i kamień zniknęły po 1-szym użyciu!

Świetna wskazówka, którą przekazał mi mój przyjaciel. Używa jej regularnie i nie może się nacieszyć efektami, więc pomyślałem, że też spróbuję. Wynik mile mnie zaskoczył. Jeśli nie chcesz też wydawać na drogie środki czyszczące o niepewnych wynikach , koniecznie spróbuj tego rozwiązania.

[quads id=8]

Zwykłe tabletki do czyszczenia protez (nawet te najtańsze) to prawdziwy skarb dla każdego gospodarstwa domowego. Doskonale usuwają naloty, kamień i żółte plamy w toalecie. Nie musisz w ogóle szorować, po prostu wrzuć tabletkę i pozwól jej pracować przez noc, to wszystko.

[quads id=10]

Jednak czyszczenie toalety nie jest jedyną rzeczą, jaką mogą zrobić te tabletki. Mamy dla Ciebie jeszcze kilka świetnych wskazówek, z których na pewno skorzystasz.

Czysta muszla sedesowa

Czy brzydka powłoka i kamień osadził się w twojej muszli klozetowej pod powierzchnią wody? Umieść 3 tabletki do protez w toalecie na noc. Następnie usuń nieestetyczne osady, po prostu szczotkując. Podobną sztuczkę zastosuj w zbiorniku na wodę, kamień zniknie. Powtarzaj to czyszczenie raz w tygodniu.

[quads id=9]

Inne sztuczki dotyczące używania tabletek do protez

Jeśli zabraknie Ci środka do drenażu, wypróbuj tę sztuczkę. Zamiast środków do czyszczenia rur, które mogą uszkodzić samą rurę, a ta z czasem słabnie, wypróbuj tabletkę do czyszczenia protez.

Rozpuść ją i wlej całą zawartość – doskonale rozpuszcza włosy, tłuszcz i złogi wapnia.

[quads id=5]

Aby wyczyścić nietypowe pojemniki – takie jak wazony z wąską szyjką lub butelki – umieść wodę w takim pojemniku i wrzuć do niego na noc tabletkę do czyszczenia protez. Wylej rano i dobrze wypłucz wodą.

Do mycia szyb i luster – bez smug i niesamowitym połyskiem: rozpuścić 1-2 tabletki w wodzie do mycia okien i umyć szyby, lustra i ramy.

[quads id=4]

Piorąc w niskich temperaturach, zawsze miej je pod ręką: Czy uważasz, że pranie w niskich temperaturach nigdy nie będzie dobrze wyprane?

Pomogą Ci w tym zwykłe tabletki do czyszczenia protez. umieść 2-3 w bębnie za każdym razem, gdy pierzesz w niskiej temperaturze.

[quads id=3]

Pranie jest czyste i pachnące, dodatkowo tabletki rozpuszczają kamień i osady, więc również dbasz o pralkę.

Dla każdego, kto ma pożółkłe zasłony i  chce je szybko i naprawdę wybielić.

Umieść zasłony w wodzie (tyle wody, aby całkowicie zanurzyć zasłony) i dodaj około 3 tabletek.

[quads id=7]

Dobrze namocz w tej mieszaninie, można też mieszać ręcznie. Następnie wypierz je jak zwykle, zasłony będą piękne i białe.

Czyszczenie biżuterii – tabletkę rozpuścić w szklance, włożyć na spód biżuterię na kilka minut, a następnie po prostu wyjąć i wysuszyć. Wszystko jest pięknie czyste.