Czy cierpisz na nadmierne wypadanie włosów i łamliwe paznokcie? Nie kupuj drogich suplementów diety, włącz TO do swojej diety!

Szczególnie w miesiącach jesienno-zimowych częściej spotykamy się z nieprzyjemnymi objawami, takimi jak nadmierne wypadanie włosów, łamliwe paznokcie czy częstsze problemy ze snem.

[quads id=8]

Najczęściej staramy się rozwiązać te problemy dopingując się suplementami diety z apteki, które obiecują szybki i gwarantowany efekt, za który oczywiście dodatkowo się płaci.

Ale po co wydawać pieniądze na sztuczne produkty, skoro sam możesz stworzyć najsilniejszy skuteczny suplement diety ze zwykłych produktów?

[quads id=10]

Wypadanie włosów, łamliwe paznokcie i problemy ze snem mogą, oprócz braku określonych witamin wiązać się również z obniżoną funkcją nadnerczy, która jest odpowiedzialna za produkcję niektórych hormonów. W miesiącach zimowych i pod wpływem pewnych czynników – nadmiernego stresu, zmęczenia, choroby – ich funkcja może być niższa niż zwykle.

Jednak prosty naturalny suplement może aktywować nadnercze, aby uzupełnić brakujące składniki odżywcze w najszybszy i najbardziej naturalny sposób. Efekty tej naturalnej kuracji poczujesz już po pierwszym tygodniu stosowania.

[quads id=9]

Ponadto ten domowy środek dostarczy Twojemu organizmowi wielu witamin i składników odżywczych, które wzmocnią Twoją odporność i unikniesz typowych zimowych chorób.

Naturalny suplement diety

Potrzebujemy:

[quads id=5]

3 łyżki miodu pszczelego

Trzy garście orzechów włoskich

Suszone rodzynki lub suszone daktyle

1-2 łyżeczki suszonej pietruszki

2 łyżeczki suszonego imbiru

(możesz dostosować proporcje składników do własnego gustu)

Przygotowanie:

[quads id=4]

Wymieszaj orzechy, pietruszkę, rodzynki i daktyle. Następnie dodaj miód, imbir i wymieszaj jeszcze raz. Umieść miksturę w zamykanym szklanym pojemniku i przechowuj w chłodnym, ciemnym miejscu.

Stosujemy 2 łyżki stołowe na czczo – 15 minut przed śniadaniem. Spożywamy 2-3 razy w tygodniu. Produkt domowy stymuluje pracę nadnerczy, dostarcza ważnych witamin i składników odżywczych, których każdy z nas potrzebuje w zimne dni.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: