Czy cierpisz na nadmierne wypadanie włosów i łamliwe paznokcie? Nie kupuj drogich suplementów diety, włącz TO do swojej diety!

Szczególnie w miesiącach jesienno-zimowych częściej spotykamy się z nieprzyjemnymi objawami, takimi jak nadmierne wypadanie włosów, łamliwe paznokcie czy częstsze problemy ze snem.

Najczęściej staramy się rozwiązać te problemy dopingując się suplementami diety z apteki, które obiecują szybki i gwarantowany efekt, za który oczywiście dodatkowo się płaci.

Ale po co wydawać pieniądze na sztuczne produkty, skoro sam możesz stworzyć najsilniejszy skuteczny suplement diety ze zwykłych produktów?


Wypadanie włosów, łamliwe paznokcie i problemy ze snem mogą, oprócz braku określonych witamin wiązać się również z obniżoną funkcją nadnerczy, która jest odpowiedzialna za produkcję niektórych hormonów. W miesiącach zimowych i pod wpływem pewnych czynników – nadmiernego stresu, zmęczenia, choroby – ich funkcja może być niższa niż zwykle.

Jednak prosty naturalny suplement może aktywować nadnercze, aby uzupełnić brakujące składniki odżywcze w najszybszy i najbardziej naturalny sposób. Efekty tej naturalnej kuracji poczujesz już po pierwszym tygodniu stosowania.Ponadto ten domowy środek dostarczy Twojemu organizmowi wielu witamin i składników odżywczych, które wzmocnią Twoją odporność i unikniesz typowych zimowych chorób.

Czytaj także:  Ból kostki podczas chodzenia - przyczyny i sposoby leczenia

Naturalny suplement diety

Potrzebujemy:3 łyżki miodu pszczelego

Trzy garście orzechów włoskich

Suszone rodzynki lub suszone daktyle

1-2 łyżeczki suszonej pietruszki

2 łyżeczki suszonego imbiru

(możesz dostosować proporcje składników do własnego gustu)

Przygotowanie:

Wymieszaj orzechy, pietruszkę, rodzynki i daktyle. Następnie dodaj miód, imbir i wymieszaj jeszcze raz. Umieść miksturę w zamykanym szklanym pojemniku i przechowuj w chłodnym, ciemnym miejscu.

Stosujemy 2 łyżki stołowe na czczo – 15 minut przed śniadaniem. Spożywamy 2-3 razy w tygodniu. Produkt domowy stymuluje pracę nadnerczy, dostarcza ważnych witamin i składników odżywczych, których każdy z nas potrzebuje w zimne dni.


POPULARNE

podobne artykuły