Strona głównaZdrowieMeksykański lekarz odkrywa lek na ból stawów i regenerację kości

Meksykański lekarz odkrywa lek na ból stawów i regenerację kości

Z wiekiem ciało powoli zmienia swój wygląd i wydajność. Tak więc, gdy masz 40 lat nie będziesz w stanie robić rzeczy w taki sam sposób jak w wieku 20. Z czasem wzrok się pogarsza, odczuwasz bóle stawów i kości, a pamięć i umysł nie są już tak ostre jak kiedyś.

Jest to naturalny proces, którego nie można zatrzymać, ale czasami nieodpowiednia opieka może być przyczyną pogorszenia stanu zdrowia. Jednym ze sposobów zapewnienia odpowiedniej pielęgnacji ciała jest zdrowa dieta.

Meksykański lekarz odkrywa lek na ból stawów i regenerację kości, która również poprawia wzrok i pamięć nawet o 80%.

Niektóre pokarmy mogą znacznie poprawić widzenie i słuch, eliminując w ten sposób ból kości:

Orzechy włoskie

Orzechy włoskie wzmacniają naczynia krwionośne w mózgu ze względu na wysoką zawartość kwasów tłuszczowych omega-3. Zwiększy to przepływ tlenu w ciele i wyostrzy pamięć.

Pomidory

To likopen w pomidorach, rzadka substancja, która ochroni komórki mózgowe i poprawi pamięć.

Jabłka

Jabłka obfitują w pektynę, błonnik, który poprawia proces trawienia i zdrowie mózgu.

Rozmaryn

Oprócz licznych korzyści zdrowotnych, zapach silnego ziela rozmarynu wystarczy, aby poprawić twoją pamięć i koncentrację.

Burak

Jest bogaty w wiele niezbędnych składników odżywczych, które są ważne dla zdrowia organizmu, a także regulują przepływ krwi.

Awokado

Zapewnia organizmowi wiele korzyści zdrowotnych i zwiększa przepływ krwi w mózgu, co poprawia jego zdrowie i pamięć.

Poniższy przepis na syrop poprawi słuch i wzrok, wzmocni kości, usunie ból stawów, a także zrzucisz trochę zbędnych kilogramów w tym samym czasie.

Składniki:

– Korzeń imbiru – kawałek 5 cm
– Cynamon – 2 łyżki
– Miód – 3 łyżki
– Cytryny – 4 szt
– Chrzan – 125 g

Sposób przygotowania:

Najpierw obierz i włóż korzeń imbiru i chrzan do blendera. Dobrze wymieszaj, a następnie dodaj świeżo wyciśnięty sok z cytryn i mieszaj przez kilka minut. Na koniec dodaj cynamon i miód po wymieszaniu przelej syrop do słoika.

Stosowanie:

Spożywaj jedną łyżkę stołową tego syropu dwa razy dziennie lub za każdym razem, gdy zaczynasz ćwiczenia kardio. W ciągu 3 tygodni nie tylko schudniesz, ale także znacznie poprawisz ogólny stan zdrowia organizmu.

Zobacz Też: