Namocz stopy w occie jabłkowym, a będziesz zaskoczona wynikami

Czujesz się zmęczony i na dodatek nie ma nikogo w pobliżu kto mógłby wymasować Ci stopy? W tym celu nie potrzebujesz niczego oprócz octu jabłkowego. Moczenie stóp może być nie tylko relaksujące, ale rezultaty Cię zadziwią.

Ale najpierw powiedzmy coś więcej o ogólnych korzyściach dla zdrowia i urody jakie daje nam ocet jabłkowy.

Bogactwo zdrowych składników odżywczych i wysoka kwasowość sprawiają, że ocet jabłkowy jest jednym z najzdrowszych składników.

Ten silny składnik może znacznie więcej niż dodać smaku sałatce. Służy do leczenia infekcji zatok, utraty wagi, leczenia przeziębienia, detoksykacji itp.

Wraz z tymi zastosowaniami ocet jabłkowy staje się preferowanym składnikiem upiększającym w leczeniu łupieżu, przebarwień skóry, usuwania brodawek, wybielacza zębów, toniku itp.

Potężne właściwości octu jabłkowego powstają dzięki oryginalnym nienaruszonym składnikom i związkom. Powstaje w procesie fermentacji nieprzefiltrowanych i niepasteryzowanych jabłek.

Jak wspomniano wcześniej ocet jabłkowy to stary lek, który leczy wiele problemów ze stopami. Najczęstszym sposobem leczenia stóp jest ich moczenie.

Tak więc ciepła kąpiel oczyszcza, złuszcza stopy. Ze względu na właściwości antyseptyczne, przeciwgrzybicze i przeciwdrobnoustrojowe ten ocet usunie martwą skórę, odświeży stopy i zapewni przyjemny zapach.

Łagodzi również swędzenie i pieczenie, a także leczy podrażnienia i ból.

Jak przygotować kąpiel?

Składniki:

1 szklanka octu jabłkowego

4 szklanki wody

Instrukcja:

Po prostu połącz te dwa składniki i zanurz stopy. w krótkim czasie zauważysz znaczną ulgę. Nie bój się zapachu octu, ponieważ zniknie po wyschnięciu.