Strona głównaZdrowieNiewiarygodnie! Znalazła lekarstwo na zapalenie stawów i dzieli się nim ze światem

Niewiarygodnie! Znalazła lekarstwo na zapalenie stawów i dzieli się nim ze światem

Zapalenie stawów jest obecnie jednym z najczęstszych schorzeń, charakteryzującym się bólem i zapaleniem stawów. Według Centers for Disease Control and Prevention , około 52,5 miliona dorosłych i 300 000 dzieci zostało poinformowanych, że ma zapalenie stawów.

Nie należy tego robić, jeśli masz krew typu O jeśli chcesz zdrowo żyć

Osoby z tym typem krwi mają niezwykle istotną rolę w społeczeństwie. Są jednocześnie dokładni i produktywni, ale kiedy doświadczają stresu, ludzie z tą grupą krwi stają się...

Ten instytut uważa, że ​​do 2040 roku będzie około 78 milionów dorosłych (w wieku 18 lat i starszych) cierpiących na zapalenie stawów.

Stan ten może wystąpić u każdego niezależnie od wieku, więc może wpływać nawet na dzieci. Najczęstszymi objawami zapalenia stawów są ból stawów, sztywność, obrzęk i zmniejszony zakres ruchu.

Objawy mogą wystąpić nagle i wahają się od łagodnego do ciężkiego bólu. Ciężkie zapalenie stawów może znacznie zakłócać codzienne czynności, powodując trudności w chodzeniu, wchodzeniu po schodach itp.Istnieje ponad 100 rodzajów zapalenia stawów, w tym fibromialgia, dna moczanowa, reumatyzm i inne, ale 2 najczęstsze postacie zapalenia stawów to:

– Zapalenie kości i stawówReumatoidalne zapalenie stawów

Historia Susie

Tutaj przedstawiamy historię Susie – byłej chorej na zapalenie stawów. Jej przyjaciele nazywali ją „pogodą”, ponieważ mogła przewidzieć zmiany pogody, zauważając, że jej ręce zaczynają puchnąć.

Na szczęście wszystko w jej życiu się zmieniło kiedy postanowiła podjąć prostą decyzję o odstawieniu mleka i innych produktów mlecznych, których zawartość obejmuje białko zwierzęce.


Postanowiła wypróbować tę teorię i zdecydowanie nie żałowała. Pozostała wierna temu planowi diety, a po 2 miesiącach straszny ból zniknął. Susie wyjaśnia, że ​​czuje się jakby miała nowe ciało po wyleczeniu z zapalenia stawów.


Susie zaleca każdemu, kto cierpi na zapalenie stawów, aby usunąć mięso i produkty mleczne z ich diety. Mówi, że spożycie białka zwierzęcego znacznie zwiększa poziom kwasowości w organizmie, a nadmiernie kwaśne pH jest winowajcą wielu form zapalenia stawów.

Co powoduje zatkany nos bez kataru. Domowe sposoby na zatkany nos

Zatkany nos bez kataru często jest objawem innego problemu zdrowotnego, takiego jak infekcja zatok. Może być również spowodowany przez przeziębienie. Domowe sposoby na zatkany nos mogą...

Ponadto osobom cierpiącym na zapalenie stawów zaleca się utrzymanie zdrowej masy ciała i regularną aktywność fizyczną.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły