Nie możesz zasnąć? Ten „śpiący pył” wyleczy bezsenność na zawsze

Przebudzenie w środku nocy może być dość nieprzyjemne i frustrujące. Według naukowców, około 42% wszystkich ludzi na świecie doświadcza tego problemu.

Mianowicie, główną przyczyną tego jest niewątpliwie codzienny stres, ponieważ podczas snu dochodzi do silnej reakcji biochemicznej między hormonami stresu w organizmie.

[quads id=8]

Na szczęście istnieje prosty, ale bardzo skuteczny środek, który jest niezwykle pomocny dla osób często doświadczających bezsenności. Obejmuje tylko sól i cukier, ale zapewnia fantastyczne efekty.

[quads id=10]

Oba te składniki są niezbędne dla organizmu i naszego metabolizmu, ponieważ są odpowiedzialne za regulację hormonów stresu i wspomagają wytwarzanie energii przez komórki.

Działają one jak ładowarki komórkowe, ponieważ glukoza jest potrzebna dla mitochondriów, podczas gdy zdrowa równowaga sodu w płynach międzykomórkowych powoduje energię ciała i właściwe oddychanie.

[quads id=9]

Co więcej, cukier wysyła wiadomość do organizmu, że nie musi już uwalniać hormonów stresu, a sól utrzymuje stan homeostazy, po której następuje kontrolowana funkcja adrenaliny. Co więcej, powinieneś już wiedzieć, że cukier nie powoduje nadpobudliwości .

Oto jak przygotować własny, domowy „śpiący pył” i leczyć bezsenność:

[quads id=5]

Składniki:

Sposób przygotowania:

[quads id=4]

Powinieneś wymieszać wszystkie składniki w plastikowej torbie i dobrze nią potrząśnij, aby uzyskać homogeniczną mieszankę.

Stosowanie:

[quads id=3]

Przed snem lub po przebudzeniu w nocy należy umieścić łyżkę tej mieszanki pod językiem. Niech się rozpłynie, a dzięki temu szybko zaśniesz. To wszystko!

Rezultaty zaskoczą Cię!