HomeZdrowieTen cud pomoże Ci...

Ten cud pomoże Ci odzyskać młodość i zdrowie

Cytryna, miód i oliwa z oliwek – to magiczne trio, które może przywrócić Ci młodość. Skorzystaj z ludowego przepisu, a wkrótce nie poznasz się w lustrze.

Oprócz ziół leczniczych natura zapewnia również zabiegi lecznicze, które pomogą Ci zachować zdrowie i młodzieńczy wygląd.

Wystarczy przygotować specjalną mieszankę z trzech popularnych składników i postępować zgodnie z instrukcjami oraz zachować inne środki ostrożności. To nic skomplikowanego.

Zabieg wykonywany jest tylko dwa razy w roku i nie jest wcale nieprzyjemny.

Przepis na mieszankę wiecznej młodości

Kuracja trwa do momentu zużycia całej mieszanki. W międzyczasie zaleca się pić herbatę imbirową. Przepis na prawidłowe przygotowanie znajdziesz poniżej.

Co będzie potrzebne do przygotowania mieszanki?

  • 100 ml soku z cytryny,
  • 200 g miodu
  • i 50 ml oliwy z oliwek.

Proces przygotowania:

Przygotowanie jest bardzo proste. Wystarczy wymieszać wszystkie składniki i gotowe.

Zastosowanie i dawkowanie:

Zażywaj łyżeczkę trzy razy dziennie, najlepiej na pusty żołądek. W ciągu dnia zaleca się 15-20 minut przed posiłkiem. Gdy mikstura się skończy, zrób półroczną przerwę i napij się herbaty imbirowej.

Przepis na herbatę imbirową w przerwie

Czego będziesz potrzebować?

  • Pół do jednej łyżeczki startego imbiru
  • i 200 ml gorącej wody.
Sprawdź to ➡ ➡  Soda oczyszczona i kurkuma - złoty środek na cienie i worki pod oczami

Procedura przygotowania przepisu:

  1. Do gorącej wody dodaj imbir.
  2. Pozostawić do zaparzenia na 15 minut.
  3. Następnie dopraw cytryną lub suszonymi owocami.

Jeśli dopiero zaczynasz pić herbatę imbirową, podawaj tylko pół łyżeczki, aż przyzwyczaisz się do jej smaku i mocy. Następnie zwiększ dawkę do jednej łyżeczki.

Imbir działa cuda

Imbir nie tylko przywraca młodość, ale także wspiera odporność . Nadaje się jako skuteczna pomoc w odchudzaniu i leczeniu wielu chorób.

Jest nawet stosowany u dzieci i dorosłych na nudności. Nie trzeba go jeść tylko na surowo, można z niego przygotować smaczny i leczniczy syrop imbirowy.

Dodaje się do niego kurkumę i miód. Obydwa te składniki mają świetne właściwości antyoksydacyjne i jeszcze lepiej działają na skórę.

Można je stosować zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dzięki czemu mogą być Twoimi pomocnikami w uzyskaniu pięknej i nieskazitelnej skóry.


ZOBACZ TAKŻE