Strona główna Odchudzanie 2-składnikowa mieszanka oczyszczająca jelito grube, przyspiesza odchudzanie

2-składnikowa mieszanka oczyszczająca jelito grube, przyspiesza odchudzanie

Jeśli chcesz zachować zdrowie musisz codziennie oczyszczać ciało ze śluzu i kału. W ciągu 70 lat jelita przetworzą 100 ton żywności i 40 000 litrów płynu. 

Powoduje to złogi kału w jelitach, które mogą zaszkodzić ogólnemu zdrowiu, a nawet zanieczyścić krew. Mogą również powodować choroby wątroby i nerek, cukrzycę, niektóre problemy z włosami, powolny metabolizm itp.

Istnieją zabiegi do oczyszczenia jelit, takie jak lewatywa lub klistery, ale są one dość drogie, a do tego powodują pewien dyskomfort. Do tego oczyszczają tylko niewielką część jelita (około 40 cm).

Na szczęście istnieją naturalne sposoby, które są dość skuteczne. Mąka z siemienia lnianego ma niesamowite właściwości lecznicze i udowodniono, że czyści jelita.

Wystarczy spożywać 3 łyżki stołowe codziennie przez jeden miesiąc, a jelita będą całkowicie oczyszczone z pasożytów, śluzu i złogów kału. Ponadto pomaga w spalaniu tłuszczu, utracie wagi i obniżaniu poziomu cholesterolu.

Możesz także użyć jej w takich przypadkach medycznych:

  • Odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza moczowego, zakażenia dróg moczowych
  • Problemy z przewodem pokarmowym
  • Wrzody dwunastnicy, żołądka, zapalenie okrężnicy i zapalenie błony śluzowej żołądka
  • Zaburzenia metabolizmu, nadmierna masa ciała

Jak przygotować mieszankę?

Spożywaj tę mieszaninę zamiast śniadania przez miesiąc. Wymieszaj 1 łyżkę mąki i 100 ml kefiru.

Spożywaj tę mieszaninę przez dwa tygodnie, a następnie zwiększ dawkę. Przygotuj po tym czasie mieszaninę z 150 ml kefiru i 3 łyżek mąki z siemienia lnianego.

Jeśli nie możesz znaleźć mąki lnianej w lokalnych sklepach, po prostu zmiel siemię lniane w domu. Podczas tego zabiegu zaleca się picie co najmniej 2 l wody.

Ostrzeżenie: spożywaj tę mieszankę raz w roku!

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Współczesny styl życia opiera się na błyskawicznych przepisach - kawie instant, koktajle instant, a nawet błyskawicznych lekach. Harmonogram dzienny pozostawia nam bardzo mało czasu...
Czy masz kilka dodatkowych kilogramów i tłuszcz brzuszny, którego chcesz się pozbyć, ale bez głodówki? To jest właściwe miejsce, gdzie dowiesz się o najlepszych...
Dieta ketogeniczna to wysokotłuszczowa dieta o odpowiedniej zawartości białka, o niskiej zawartości węglowodanów, która w medycynie stosowana jest głównie w leczeniu trudnej do opanowania...
Ten przepis jest idealny dla wszystkich osób, które próbują schudnąć, ale nie mają wystarczająco dużo czasu na regularne rutynowe treningi lub ścisłą dietę.  Poza tym,...
Dzisiaj przedstawimy Państwu koktajl składający się z 3 niezbędnych składników, które pomogą Ci schudnąć i pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Ta potężna kombinacja zapewnia również ochronę...