Strona główna Odchudzanie 5 ćwiczeń na krześle, które spalą tłuszcz z brzucha podczas siedzenia

5 ćwiczeń na krześle, które spalą tłuszcz z brzucha podczas siedzenia

Jeśli pracujesz przy biurku będziesz podekscytowany słysząc, że możesz naprawdę nabrać formy, wykonując kilka ćwiczeń podczas siedzenia. Statystyki pokazują, że większość ludzi ma tylko cztery godziny wolnego czasu dziennie.

Tak więc nawet czynności, które wykonują w czasie wolnym od pracy polegają na siedzeniu.

Długotrwałe siedzenie powoduje wiele problemów zdrowotnych, takich jak ból pleców, zaburzenia kręgosłupa, a nawet hemoroidy dlatego dobrze jest robić krótkie przerwy i rozciągać ciało od czasu do czasu.

Co więcej przeciętna matka ma tylko 36 minut wolnego czasu dziennie. Oznacza to, że matki mają jeszcze mniej wolnego czasu niż inni, więc większość z nich nie ma czasu na uprawianie sportu lub chodzenie na siłownię.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które pracują przy biurku lub po prostu nie masz czasu na trening, te pięć ćwiczeń na krześle zrobi cuda dla całego ciała.

Nie będziesz już miała wymówek, aby nie ćwiczyć, ponieważ możesz to robić w zaciszu własnego domu, a nawet w biurze!

Popularny trener fitness Denise Austin wyjaśnia i pokazuje, jak wykonać te 5 ćwiczeń na krześle w poniższym filmie. Pracoholicy i zapracowane kobiety z pewnością je pokochają.

Ćwiczenia są łatwe i nie wymagają niczego więcej niż krzesła, na którym siedzisz.

Ważne jest, aby być konsekwentnym i wykonywać te ćwiczenia regularnie. Jeśli jednak chcesz skutecznie spalić tłuszcz z brzucha musisz również przestrzegać zdrowej i zbilansowanej diety.

Są to naprawdę proste rzeczy. Kiedy zobaczysz, jak świetnie się poczujesz po ich wykonaniu, nie przegapisz dnia na ćwiczenia i zdobędziesz ciało, którego zawsze pragnęłaś.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Awokado może nie być dla Ciebie najsmaczniejszym owocem, ale nie można zaprzeczyć, że jest to prawdopodobnie najlepsza pożywienie na naszej planecie. Jest wypełnione unikalną...
Twój fizyczny wygląd można łatwo utrzymać w formie dzięki zabiegom i zdrowym czynnościom, takim jak ćwiczenia i dieta, które spalają tłuszcz i pomagają schudnąć. Dzisiaj chcemy...
Chcesz stracić tłuszczu z brzucha, ale jesteś zmęczony ćwiczeniami? Proponujemy Ci ten potężny naturalny napój, aby pomóc zredukować tłuszcz nagromadzony wokół upartego brzucha bez jakiegokolwiek treningu. Dlaczego...
Cytryna jest bogata w kwas cytrynowy, który przyspiesza spalanie tłuszczu, przyspiesza metabolizm i hamuje apetyt.  Ponadto kwas cytrynowy stymuluje wydzielanie kwasu żołądkowego, co poprawia trawienie. Skórka...
Otyłość jest współczesną plagą i rozprzestrzenia się na całym świecie jak pożar. Niezdrowe nawyki żywieniowe, minimalna aktywność fizyczna i zawody sedymentacyjne prowadzą do tego stanu.  To...