5 ćwiczeń na krześle, które spalą tłuszcz z brzucha podczas siedzenia

Jeśli pracujesz przy biurku będziesz podekscytowany słysząc, że możesz naprawdę nabrać formy, wykonując kilka ćwiczeń podczas siedzenia. Statystyki pokazują, że większość ludzi ma tylko cztery godziny wolnego czasu dziennie.

Tak więc nawet czynności, które wykonują w czasie wolnym od pracy polegają na siedzeniu.

Długotrwałe siedzenie powoduje wiele problemów zdrowotnych, takich jak ból pleców, zaburzenia kręgosłupa, a nawet hemoroidy dlatego dobrze jest robić krótkie przerwy i rozciągać ciało od czasu do czasu.

Co więcej przeciętna matka ma tylko 36 minut wolnego czasu dziennie. Oznacza to, że matki mają jeszcze mniej wolnego czasu niż inni, więc większość z nich nie ma czasu na uprawianie sportu lub chodzenie na siłownię.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które pracują przy biurku lub po prostu nie masz czasu na trening, te pięć ćwiczeń na krześle zrobi cuda dla całego ciała.

Nie będziesz już miała wymówek, aby nie ćwiczyć, ponieważ możesz to robić w zaciszu własnego domu, a nawet w biurze!

Popularny trener fitness Denise Austin wyjaśnia i pokazuje, jak wykonać te 5 ćwiczeń na krześle w poniższym filmie. Pracoholicy i zapracowane kobiety z pewnością je pokochają.

Ćwiczenia są łatwe i nie wymagają niczego więcej niż krzesła, na którym siedzisz.

Ważne jest, aby być konsekwentnym i wykonywać te ćwiczenia regularnie. Jeśli jednak chcesz skutecznie spalić tłuszcz z brzucha musisz również przestrzegać zdrowej i zbilansowanej diety.

Są to naprawdę proste rzeczy. Kiedy zobaczysz, jak świetnie się poczujesz po ich wykonaniu, nie przegapisz dnia na ćwiczenia i zdobędziesz ciało, którego zawsze pragnęłaś.


loading...
loading...