Dieta z jajami i grejpfrutem – zrzuć 7 kg w 7 dni

Ta dieta jest coraz bardziej znana, ponieważ przy tej diecie spalasz tłuszcz i zmniejszysz swoją wagę w ciągu kilku dni. Realistycznie można schudnąć nawet 7 kg w ciągu zaledwie 7 dni!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TĄ DIETĘ?

Grejpfruty należą do grupy produktów spożywczych, które spalają tłuszcze. Innymi słowy grejpfruty mają składniki odżywcze, które rozkładają i usuwania tłuszczu z organizmu.

Grejpfrut poprawia również metabolizm i pobudza trawienie. Jaja mają dużą ilość białka. Po połączeniu tych dwóch pokarmów mamy idealną dietę na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Dieta z jajami i grejpfrutem jest dość ścisła, dlatego nie jest zalecana dla osób z poważnymi problemami zdrowotnymi!

PODSTAWOWE ZASADY DIETY

Ta dieta może trwać do 7 dni, jdnak zalecamy ją stosować przez 3-4 dni, bo już po tym czasie widać rezultaty, a nasz organizm nie będzie głodować.

MENU

Jedz 5 grejpfrutów i 5-9 jaj codziennie. Idealny zestaw to pół grejpfruta i jedno jajko co godzinę. Przez cały dzień pij dużo wody i bądź w miarę aktywny, na przykład wybierz się na 45 minutowy spacer każdego dnia.

Jak widać ta dieta nie zawiera tłuszczów. Zawiera tylko białka i cukry proste, więc wyniki są gwarantowane.

Dodatkowo możesz wypić filiżankę zielonej herbaty rano, ale bez cukru, a przed pójściem też warto wypić jedną filiżankę herbaty, aby oczyścić organizm z toksyn i korzystać z zalet zielonej herbaty, szczególnie z antyoksydantów.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: