Strona głównaOdchudzanieDieta z jajami i grejpfrutem - zrzuć 7 kg w 7 dni

Dieta z jajami i grejpfrutem – zrzuć 7 kg w 7 dni

Ta dieta jest coraz bardziej znana, ponieważ przy tej diecie spalasz tłuszcz i zmniejszysz swoją wagę w ciągu kilku dni. Realistycznie można schudnąć nawet 7 kg w ciągu zaledwie 7 dni!

Owoce, które pomagają wyeliminować toksyny

Toksyny występują w wielu miejscach są w pożywieniu, wodzie lub lekarstwach, które przyjmujesz codziennie lub może być to po prostu spowodowane przez promieniowanie i stres. Krótko...

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TĄ DIETĘ?

Grejpfruty należą do grupy produktów spożywczych, które spalają tłuszcze. Innymi słowy grejpfruty mają składniki odżywcze, które rozkładają i usuwania tłuszczu z organizmu.

Grejpfrut poprawia również metabolizm i pobudza trawienie. Jaja mają dużą ilość białka. Po połączeniu tych dwóch pokarmów mamy idealną dietę na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Dieta z jajami i grejpfrutem jest dość ścisła, dlatego nie jest zalecana dla osób z poważnymi problemami zdrowotnymi!PODSTAWOWE ZASADY DIETY

Ta dieta może trwać do 7 dni, jdnak zalecamy ją stosować przez 3-4 dni, bo już po tym czasie widać rezultaty, a nasz organizm nie będzie głodować.Jedz 5 grejpfrutów i 5-9 jaj codziennie. Idealny zestaw to pół grejpfruta i jedno jajko co godzinę. Przez cały dzień pij dużo wody i bądź w miarę aktywny, na przykład wybierz się na 45 minutowy spacer każdego dnia.

Jak widać ta dieta nie zawiera tłuszczów. Zawiera tylko białka i cukry proste, więc wyniki są gwarantowane.


Tajny przepis na utratę wagi: możesz stracić 5 kg w ciągu zaledwie 2 tygodni!

Pietruszka jest jednym z najzdrowszych ziół na świecie. Jest to wspólna część wielu kuchni na całym świecie.  Jednak stosowana ilość nie jest wystarczająca do rozpoczęcia procesu...

Dodatkowo możesz wypić filiżankę zielonej herbaty rano, ale bez cukru, a przed pójściem też warto wypić jedną filiżankę herbaty, aby oczyścić organizm z toksyn i korzystać z zalet zielonej herbaty, szczególnie z antyoksydantów.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły