Japoński sekret, aby wyglądać młodo i promiennie nawet po 50-tce

Ten naturalny krem ​​jest powszechnie znany jako eliksir młodości i jest używany od wieków przez wiele osób. Jest to japoński przepis, który daje rezultaty zaledwie w ciągu tygodnia.

Ryż zawiera silny składnik o…

nazwie „skwalen i kwas linolowy”. Kwas ten jest silnym przeciwutleniaczem, który stymuluje produkcję kolagenu i redukuje zmarszczki. Skwalen chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce. Ponadto ryż ma wysoką zawartość oryzanolu, co obniża poziom cholesterolu i chroni serce.

Ponadto jest bogaty w witaminę E. Korzyści zdrowotne ryżu zostały naukowo udowodnione.

Ta japońska receptura znacznie odmłodzi skórę i daje rezultaty w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Pomoże Ci pozbyć się zmarszczek, zmiękczy skórę i sprawi, że będzie lśniąca i piękna. Pomoże też wyglądać o 10 lat młodziej.

Składniki:

3 łyżki stołowe ryżu

1 łyżka miodu

1 łyżka mleka

Instrukcje:

Najpierw gotuj ryż przez około 2 minuty. Następnie odcedź płyn i przechowuj go do późniejszego użycia. Połącz ugotowany ryż z jedną łyżką letniego mleka i jedną łyżką miodu. Umyj dokładnie twarz i nałóż maskę na suchą skórę. Pozwól mu działać, aż wyschnie. Na koniec spłucz wodą, w której gotował się ryż.

Woda ryżowa i jej właściwości:

Woda ryżowa ma wiele zalet dla Twojej skóry. Poprawia przepływ krwi, działa przeciwutleniająco i głęboko odżywia skórę. To niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się zmarszczek. Ponadto woda z ryżu ma zdolność zmniejszania stanu zapalnego i utrzymywania zdrowej i odpowiednio nawilżonej skóry.

Zaleca się powtarzanie procedury przynajmniej raz w tygodniu. Rezultaty zadziwią Cię.