Strona główna Odchudzanie Zabójca otyłości - 1 łyżeczka tej przyprawy sprawi, że możesz stracić do...

Zabójca otyłości – 1 łyżeczka tej przyprawy sprawi, że możesz stracić do 15 kg w 3 miesiące!

Jednym ze sposobów zwiększenia wyników odchudzania jest przyspieszenie metabolizmu. Można to łatwo osiągnąć, uzupełniając dietę w kilka naturalnych składników.

Co najważniejsze nie musisz rezygnować z jedzenia, które bardzo Ci smakuje. To proste rozwiązanie jakim jest dodanie przypraw do ulubionych posiłków świetnie działa, ponieważ przyspiesza metabolizm.

Kiedy ustawiasz się na utratę wagi ważne jest, aby wiedzieć, że głód może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dlatego jest to najmniej korzystna forma diety.

Z drugiej strony prawidłowe łączenie pokarmów i przypraw nie tylko pobudzi twój metabolizm, ale także wprowadzi organizm w tryb spalania tłuszczu.

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Nauk Medycznych w Iranie kminek jest najkorzystniejszą przyprawą do zdrowej utraty wagi. Badanie obejmowało 44 kobiety z nadwagą podzielone na dwie grupy.

Obie grupy otrzymały porady dotyczące zdrowej, zrównoważonej diety, którą stosowały przez trzy miesiące. Ich codzienne menu zawierało 500 kalorii lub mniej, jedyną różnicą było to, że jedna grupa była proszona o dodawanie sproszkowanego kminku do 140 ml jogurtu każdego ranka, podczas gdy druga grupa jadła tylko jogurt.

Po trzech miesiącach wyniki pokazały, że grupa stosująca kminek straciła o 14 kg więcej niż druga grupa kontrolna. Ponadto pierwsza grupa straciła 14,64% więcej tłuszczu niż druga, która straciła tylko 4,91%.

Niesamowite korzyści kminku wynikające z utraty wagi sprowadzają się do fitosteroli, związków chemicznych, które zapobiegają gromadzeniu się cholesterolu w organizmie, a także termogenicznego działania przyprawy, które przyspiesza metabolizm w naturalny sposób.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje wyniki odchudzania, dodaj tę wzmacniającą zdrowie przyprawę do swoich ulubionych potraw.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Koncepcja tej wojskowego diety zawiera dokładne menu co mamy jeść na śniadanie, obiad i kolację. Zasadniczo trzeba trzymać się sztywno tego co mamy jeść, z...
Każda osoba powinna zdawać sobie sprawę z tego jak ważna jest detoksykacja ciała. Detoksykacja pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu, a one uniemożliwiają prawidłowe...
Okrężnica jest częścią jelita grubego. Odgrywa kilka ważnych funkcji w ciele - kontroluje równowagę wodną, ​​reguluje system odpornościowy i ostatnie, ale nie mniej ważne, wspiera...
Czy masz problemy z utratą wagi? A może nie wiesz jak szybko schudnąć? Jesteś we właściwym miejscu. Smutną prawdą jest to, że konwencjonalne idee - jedz mniej,...
Ta receptura ma pomóc w redukcji cholesterolu i utracie tłuszczu w bardzo krótkim czasie. Ze względu na pozytywne efekty tego napoju  nawet lekarze polecają go swoim...