Magiczny napój do usuwania złogów tłuszczu i zmniejszenia masy ciała

Utrata wagi jest ciągłą walką dla większości z nas. Zwalczanie chęci jedzenia i picia jest być może drugą najtrudniejszą rzeczą, szczególnie gdy masz do czynienia z dużym stresem, a jedną z metod usuwania stresu jest jedzenie lub picie.

Możesz zadawać sobie pytania i zazdrościć niektórym, co uważasz za nieco niesprawiedliwe, ponieważ chociaż dużo jedzą to jest tak, jakby nie byli w stanie przytyć.

Na szczęście ten sok został stworzony dla ludzi, którzy nieustannie walczą o utratę wagi. Dobrą rzeczą jest to, że możesz stworzyć swój własny mocny napój w domu!

Składniki:

  • 1 szklanka soku pomidorowego

  • ¼ szklanki wyciśniętego soku z cytryny
  • 1 łyżeczka świeżo pokrojonego imbiru

  • 1 świeża ostra papryka
  • 2 łodygi świeżego selera naciowego średniej wielkości

Przygotowanie i spożywanie:

Umieść sok pomidorowy, sok z cytryny, imbir i ostrą paprykę w blenderze. Mieszaj, aż uzyskasz jednolitą miksturę. Podawaj napój w szklance z selerem. Jedz seler popijając napój

UWAGA: Ten potężny sok przyspieszy metabolizm i pozwoli ci usunąć toksyny z organizmu wraz z odkładanymi tłuszczami, które gromadziłaś przez lata, co ostatecznie doprowadzi do utraty wagi.

Jak widać składniki soku mają właściwości przeciwutleniające i naturalne działanie moczopędne, co pozwala usunąć nadmiar płynów z organizmu, ale nadal zapewniają one nawodnienie przez cały czas.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: