To jest morderca otyłości, stracisz 10 kg W MIESIĄC!

Wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia zgadza się, że przyspieszenie metabolizmu jest prawdopodobnie najskuteczniejszym sposobem spalania tłuszczu. I nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie tego niż włączenie do diety niektórych pokarmów. 

Chodzi o to, że proste składniki, takie jak przyprawy są niesamowitymi wzmacniaczami metabolizmu.

Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć je do swojej diety i spalić tłuszcz bez robienia czegokolwiek.

Z drugiej strony, każdy kto choć raz był w programie odchudzania, wie, że głód jest częstą przeszkodą, którą musisz pokonać. Ale jeśli dokonasz właściwych wyborów żywieniowych, nie będziesz musiał głodować swojego ciała, aby schudnąć.

Według badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego Uniwersytetu Iranu, kminek jest niezwykle skuteczny w stymulowaniu procesu spalania tłuszczu w ciele. 3-miesięczne badanie obejmowało dwie grupy po 44 kobiety, z których każda miała nadwagę.

Podczas badań kobiety otrzymały porady dotyczące zdrowego żywienia i mogły spożywać 500 kalorii dziennie. Jedyną różnicą było to, że jedna grupa była również proszona o regularne włączanie 3 gramów sproszkowanego kminku do swojej diety.

Kobiety z tej grupy połączyły przyprawę z 140 g jogurtu, podczas gdy druga grupa spożywała tylko taką samą ilość jogurtu minus kminek.

Sprawdź to ➡ ➡  Herbata z cynamonu i liści laurowych pomoże Ci schudnąć w 7 dni

Ustalenia były zadziwiające. Grupa, która spożywała kminek straciła 7 kg więcej niż grupa, która tylko spożywała jogurt. Ponadto grupa ta straciła więcej tłuszczu – 14,64%, w przeciwieństwie do drugiej grupy, która straciła jedynie 4,91% tłuszczu.

Zdumiewające spalanie tłuszczu przy użyciu kminku jest spowodowane filosterolem, związkiem, który skutecznie zapobiega retencji cholesterolu w organizmie. Naukowcy doszli do wniosku, że filosterol jest powodem, dla którego kminek jest tak korzystny dla przyspieszenia metabolizmu w procesie spalania tłuszczu.


ZOBACZ TAKŻE