Ten napój wzmacniający zdrowie przyspieszy metabolizm, spali nadmiar tłuszczu

Udostępnij:

Jeśli uważasz, że Twoja obecna dieta nie daje Twojemu ciału tego, czego potrzebuje do optymalnego funkcjonowania najwyższy czas, abyś wprowadziła coś nowego. Ten prosty napój składający się z trzech składników może zrobić więcej dla twojego zdrowia niż większość produktów spożywanych codziennie.

Jest to szczególnie korzystne dla oczyszczania organizmu z toksyn. Dodatkowo zwiększa metabolizm do trybu spalania tłuszczu i pomaga organizmowi łatwiej spalić nadmiar tłuszczu. Jest również zalecany podczas diet odchudzających.

Składniki:


Korzeń selera 400 g
1 kg cytryn

Wskazówki:Zetrzyj korzeń selera i dodaj go do 2 l wody. Zetrzyj trochę skórki z cytryny do tej samej wody.
Gotuj przez 20 minut, a następnie pozostaw do ostygnięcia na 5-6 godzin.
Wyciśnij sok z 1 kg cytryn i dodaj go do wody, w której prędzej gotowałaś seler. Odcedzić płyn i przechowuj w szklanej butelce.

Stosowanie:

Pij ten napój przed posiłkami 3 razy dziennie. Pij około 100 ml na raz. Opcjonalnie można go rozcieńczyć wodą.
Dla dłuższego okresu przechowywania przechowuj go w lodówce.

KORZYŚCI ZDROWOTNE

Korzeń selera jest warzywem korzeniowym o szerokim zakresie korzyści zdrowotnych. Po pierwsze jest bogaty w błonnik, potas, magnez i witaminę B6 co sprawia, że ​​jest niezwykle odpowiedni do każdego programu odchudzania, ponieważ ma niską zawartość kalorii, ale jest bogaty w niezbędne składniki odżywcze.


Z drugiej strony cytryna jest bogata we flawonoidy, które mają silne właściwości przeciwutleniające i zwalczające raka. Liczne właściwości lecznicze tego owocu cytrusowego pochodzą z wielu zawartych w nim składników odżywczych, w tym witaminy C, witaminy B6, witaminy A, witaminy E, kwasu foliowego, tiaminy z niacyny, ryboflawiny, kwasu pantotenowego, miedzi, wapnia, żelaza, magnezu, potasu, cynku, fosfor i białko.

Wiele badań potwierdziło, że cytryna może zapobiegać cukrzycy, zaparciom, wysokiemu ciśnieniu krwi, gorączce, niestrawności i wielu innym problemom, a także poprawie zdrowia skóry, włosów i zębów.

podobne artykuły