Ten napój wzmacniający zdrowie przyspieszy metabolizm, spali nadmiar tłuszczu

Jeśli uważasz, że Twoja obecna dieta nie daje Twojemu ciału tego, czego potrzebuje do optymalnego funkcjonowania najwyższy czas, abyś wprowadziła coś nowego. Ten prosty napój składający się z trzech składników może zrobić więcej dla twojego zdrowia niż większość produktów spożywanych codziennie.

Jest to szczególnie korzystne dla oczyszczania organizmu z toksyn. Dodatkowo zwiększa metabolizm do trybu spalania tłuszczu i pomaga organizmowi łatwiej spalić nadmiar tłuszczu. Jest również zalecany podczas diet odchudzających.

Składniki:

Korzeń selera 400 g
1 kg cytryn

Wskazówki:

Zetrzyj korzeń selera i dodaj go do 2 l wody. Zetrzyj trochę skórki z cytryny do tej samej wody.
Gotuj przez 20 minut, a następnie pozostaw do ostygnięcia na 5-6 godzin.
Wyciśnij sok z 1 kg cytryn i dodaj go do wody, w której prędzej gotowałaś seler. Odcedzić płyn i przechowuj w szklanej butelce.

Stosowanie:

Pij ten napój przed posiłkami 3 razy dziennie. Pij około 100 ml na raz. Opcjonalnie można go rozcieńczyć wodą.
Dla dłuższego okresu przechowywania przechowuj go w lodówce.

KORZYŚCI ZDROWOTNE

Sprawdź to ➡ ➡  Lekarze są zszokowani: piła tę miksturę i straciła połowę wagi w 3 miesiące!!!

Korzeń selera jest warzywem korzeniowym o szerokim zakresie korzyści zdrowotnych. Po pierwsze jest bogaty w błonnik, potas, magnez i witaminę B6 co sprawia, że ​​jest niezwykle odpowiedni do każdego programu odchudzania, ponieważ ma niską zawartość kalorii, ale jest bogaty w niezbędne składniki odżywcze.

Z drugiej strony cytryna jest bogata we flawonoidy, które mają silne właściwości przeciwutleniające i zwalczające raka. Liczne właściwości lecznicze tego owocu cytrusowego pochodzą z wielu zawartych w nim składników odżywczych, w tym witaminy C, witaminy B6, witaminy A, witaminy E, kwasu foliowego, tiaminy z niacyny, ryboflawiny, kwasu pantotenowego, miedzi, wapnia, żelaza, magnezu, potasu, cynku, fosfor i białko.

Wiele badań potwierdziło, że cytryna może zapobiegać cukrzycy, zaparciom, wysokiemu ciśnieniu krwi, gorączce, niestrawności i wielu innym problemom, a także poprawie zdrowia skóry, włosów i zębów.


ZOBACZ TAKŻE