Prosty trik stosowany codziennie przed posiłkami oczyści narządy i przyspieszy metabolizm

Prawdopodobnie słyszałeś wiele „gwarantowanych” porad, jak szybko schudnąć i uzyskać wymarzoną wagę. Jednak nie wszystkie z nich działają.

Należy jednak pamiętać, że to nigdy się nie uda bez odpowiedniego stylu życia, zdrowego odżywiania i odpowiedniej ilości ruchu.

W tym podejściu możesz zastosować zalecaną przez lekarza sztuczkę. Jako bonus, w ciągu miesiąca stracisz kilka kilogramów.

Szklanka wody przed posiłkiem

Za każdym razem, gdy w ciągu dnia zasiadasz do posiłku, przygotuj także szklankę wody. Zawsze powinna to być woda niegazowana o temperaturze pokojowej. Zdecydowanie unikaj słodkich i gorących napojów.

Jak działa sztuczka z wodą

Metoda jest zdrowa nawet jeśli nie jesteś na diecie. Jeśli jednak chcesz zobaczyć prawidłową utratę wagi, zdecydowanie powinieneś zastosować się do tego triku podczas odchudzania.

W końcu jeśli wypijesz wodę przed posiłkiem, poczujesz się syty na znacznie dłużej. Zasada jest prosta.

Ponieważ Twój żołądek jest pełny, nie zjesz tak dużo jedzenia i w rezultacie zużyjesz znacznie mniej kalorii.

Dzięki temu nie będziesz mieć skłonności do przejadania się. Ponadto spożycie wody pomaga oczyścić narządy, dzięki czemu metabolizm zostanie przyspieszony.

Detoksykacja i swobodny przepływ limfy

Dzięki temu rytuałowi, do którego z pewnością szybko się przyzwyczaisz, w przyjemny sposób odtruwasz organizm, a jednocześnie poprawiasz pracę układu limfatycznego.

Dotyczy to głównie szklanki wody z samego rana, na czczo, przed śniadaniem. Obudzi Cię na początku dnia pokaźną dawką energii.

Ile wody pić dziennie?

W ciągu dnia należy pić co najmniej 2-3 litry wody. Jeśli uprawiasz sport to może nawet trochę więcej.

Jeżeli dopiero nabierasz formy stosując regularne picie, wypij najpierw niewielką ilość wody, którą będziesz stopniowo zwiększać aż do zalecanej dawki.

Pomocna jest także szklanka wody po posiłku

Wczesną utratę wagi można także wspomóc szklanką wody po posiłku. Dzięki temu Twoje trawienie będzie lepsze. Zawsze pamiętaj, aby słuchać swojego organizmu i dawać mu to, czego pragnie.