Owijanie w folię – najlepszy sposób na spalanie tłuszczu, utratę masy

Wiele osób owija swoje ciało folią co jest uważane za proces kosmetyczny, który prowadzi do efektu cieplarnianego. Ta metoda zwiększa funkcję gruczołów potowych i krążenie krwi oraz eliminuje niebezpieczne substancje i toksyny z organizmu.

Ludzie owijają swoje ciała folią domową lub folią plastikową w celu zmniejszenia ich masy ciała, oczyszczenia ciała i poprawy zdrowia skóry.

Możesz owinąć swoje ciało folią na wiele sposobów, a każdy sposób ma swoje inne zalety. W tym artykule przeczytasz o dwóch sposobach i będziesz w stanie obniżyć swoją wagę, odtruć swoje ciało i usunąć cellulit.

Zawijanie z użyciem miodu

Umieść trochę miodu w misce i podgrzej. Następnie możesz dodać jedno żółtko i kilka kropli olejku do wyboru (olej jojoba, pomarańczowy lub cytrynowy).

Posmaruj tą mieszanką miejsca na swoim ciele, takie jak uda, ramiona lub brzuch, a następnie mocno owiń folią spożywczą.

Ubierz grube ubrania i przykryj ciało kocem. Pozostań pod kocem przez godzinę, a następnie zdejmij folię i spłucz miksturę z ciała.

Zawijanie z użyciem glinki

Ta metoda jest uważana za jedną z najbardziej skutecznych w usuwaniu cellulitu i spalaniu dodatkowego tłuszczu z organizmu. Niebieska glinka zawiera duże ilości mikroelementów, które są bardzo korzystne dla naszej skóry.

Sprawdź to ➡ ➡  Usuń cały tłuszcz z ciała dzięki tylko 2 składnikom!

Dlatego eksperci doradzają niebieską glinkę do tego zabiegu. Do ciepłej wody dodaj małą ilość niebieskiej glinki i mieszaj, aż uzyskasz kompozyt o grubości kremu. Posmaruj powstałą mieszaniną wybrane części ciała.

Owiń folią i załóż ciepłe ubrania, odczekaj godzinę. Możesz wykonać kilka ćwiczeń, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Powtórz tę metodę dwa razy w tygodniu, a wyniki na pewno cię zszokują. Cellulit i tłuszcz zostaną usunięte, a także rozstępy będą mniej widoczne.

Po owinięciu skóra otrzyma mikroelementy, które uczynią ją bardziej elastyczną, delikatną i miękką. Przed wykonaniem tego zabiegu zaleca się wykonanie peelingu ciała.

Korzyści tej metody:

-Jeśli idziesz na siłownię lub ćwiczysz powinieneś owinąć brzuch folią i jeśli znormalizujesz dietę, z pewnością obniżysz swoją wagę w ciągu tygodnia.

-Jest to bardzo pomocne w formowaniu ciała.

-Kiedy folia powoduje, że się pocisz oznacza to, że tracisz wagę.

-Twoja skóra będzie w lepszej kondycji, a cellulit zniknie.

Ostrzeżenie: Jeśli cierpisz na dolegliwości sercowo-naczyniowe, rozległe żylaki lub podwyższone ciśnienie krwi nigdy nie powinieneś stosować metody owijania folią!


ZOBACZ TAKŻE