Wypij to, aby oczyścić wątrobę i schudnąć w 72 godziny

Wątroba jest istotnym organem w organizmie, który odgrywa główną rolę we wszystkich procesach metabolicznych. 

Oczyszcza krew z toksyn, produkuje białka ważne dla krzepnięcia krwi, ale także rozkłada tłuszcz i wytwarza energię.

Kiedy wątroba jest przeciążona toksynami, jej właściwa funkcja staje się zagrożona. Z czasem może to spowodować szereg problemów zdrowotnych. Dodatkowo przeciążona wątroba hamuje zdrową utratę wagi, ponieważ metabolizm tłuszczu spowalnia do minimum.

Regularna detoksykacja wątroby może znacznie poprawić jej funkcję i stymulować rozbijanie komórek tłuszczowych w organizmie. I nie ma lepszego sposobu niż przepis, który tutaj podajemy.

Co najlepsze możesz ustawić wątrobę na właściwym torze w ciągu zaledwie 3 dni.

Składniki :

  • kubek posiekanej natki pietruszki
  • 5 łodyg selera naciowego
  • 6 szklanek wody
  • 3 cytryny

Wskazówki:

Zacznij od dokładnego umycia składników. Upewnij się, że używasz organicznych cytryn, ponieważ nie będziesz musiał ich obierać. Wymieszaj wszystkie składniki za pomocą blendera z wyjątkiem wody. Następnie dodaj wodę i ponownie wymieszaj. Twój przepis na detoksykację wątroby jest gotowy do picia!

Spożywanie:

Aby uzyskać najlepsze wyniki, pij 2 szklanki leku 3 razy dziennie, najlepiej przed posiłkami. Powtórz ten proces w ciągu najbliższych 3 dni. Zrób sobie tygodniową przerwę, a następnie ponownie wykonaj zabieg. Podczas leczenia ważne jest, aby unikać ciężkich posiłków i pić dużo wody, aby przyspieszyć proces detoksykacji i zwiększyć wyniki odchudzania.