Pozbądź się tłuszczu z tym magicznym bananowo-ananasowym napojem!

Wielkimi krokami zbliża się lato, więc większość kobiet desperacko chce odzyskać formę i co najważniejsze schudnąć. Jeśli jesteś ograniczona czasowo, a siłownia nie jest dla ciebie najlepszą opcją, spróbuj tego prostego, ale niezwykle wydajnego przepisu.

Oprócz tego, że jest pyszny, ten spalający tłuszcz koktajl poprawi twój metabolizm i pomoże spalić tłuszcz, dzięki czemu będziesz gotowa na plażę w mgnieniu oka.

Co sprawia, że ​​ten przepis jest tak skuteczny, obfituje w składniki odżywcze, w tym ważne enzymy, błonnik i minerały. Enzymy stymulują twój metabolizm do spalania większej ilości tłuszczu, podczas gdy błonnik utrzymuje cię w stanie sytości przez wiele godzin, zmniejszając niezdrowe pragnienia cukru. Minerały wspierają Twoją właściwą funkcję.

Jedynym wymogiem w tej metodzie odchudzania jest regularne włączanie tego przepisu do diety. Możesz wypić koktajl zamiast posiłku, śniadania lub obiadu.

Jeśli jednak chodzisz na siłownię, ten przepis jest tym, czego potrzebujesz po intensywnym treningu. Zoptymalizuje proces spalania tłuszczu, eliminuje więcej komórek tłuszczowych i buduje więcej masy mięśniowej.

Składniki:

1 banan

1 łyżeczka mielone siemienia lnianego

1 łyżeczka tartego imbiru

½ szklanki plastrów ananasa

1/3 szklanki mleka migdałowego

Wskazówki:

Proces przygotowania nie może być prostszy. Umieść wszystkie składniki w blenderze i mieszaj, aż uzyskasz jednolity koktajl.