Schudła ponad 100 kg stosując 7 prostych kroków

Kiedy Diane Naylor, obecnie ma 63 lat, przeprowadziła się z Fresno do Oakhurst w Kalifornii cztery lata temu, odkryła niesamowite naturalne otoczenie, w którym mogła cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu, taką jak wspinaczka, jazda na rowerze, turystyka piesza itp.

Jedynym problemem było to, że ważyła ponad 160 kg i nie chciała się pokazywać innym ludziom.

W wywiadzie udzielonym powiedziała: ” Czułam się nieszczęśliwa i przygnębiona z powodu mojej wagi. Nie byłam w ogóle aktywna i nie mogłam zrobić wszystkiego, co chciałam .


NIE PRZEGAP!  Dieta dzięki, której schudniesz nawet 17 kg w tydzień. Dietetyk zdradza tajemnice!

„Mimo że w przeszłości kilkakrotnie próbowała schudnąć, zawsze przerywała swój plan. Ale wszystko się zmieniło, gdy zobaczyła odcinek serialu „Zamek”, który zachęcił ją do utraty wagi.

” Jeden z lekarzy orzeczników powiedział aktorce, że powinna podążać za swoimi marzeniami ” – wyjaśniła Naylor. ” Wskazał na zwłoki i powiedział:


” Wszyscy ci ludzie mieli marzenia, ale ich czas się skończył, więc niech ci się to nie przytrafi „. To było tak, jakby zapaliła się żarówka – miałam też wiele marzeń i chciałam je spełnić. ”

Tutaj wyjaśnia, jakie kroki podjęła, aby zrzucić niepotrzebne 100 kg wagi.

Zacząć teraz!NIE PRZEGAP!  Jedz to, a pozbędziesz się zaparć i nadmiaru kilogramów

” Nie odkładaj tego” ostrzegła Naylor. ” Nikt nie będziesz już młodszy, a im jesteś młodszy, tym łatwiej. Zaczęłam w wieku 59, co dowodzi, że każdy może to zrobić. Dlaczego masz zacząć za sześć miesięcy? Zacznij już dziś ”

Zmień swój styl życia na lepszy!

Początkowo czuła się dość niezrównoważona, ponieważ nawet chodzenie do skrzynki pocztowej było dla niej wyzwaniem. Ale ona się nie poddała. Straciła 10 kg w wyniku chodzenia i nowego programu odżywiania; zaczęła też korzystać z roweru stacjonarnego i odbywać dłuższe spacery po okolicy. Dzisiaj jeździ na rowerze pokonując trasę 20 km ze swoją siostrzenicą. Nie przestaje się ruszać, dopóki nie wykona 10 000 kroków dziennie. Naylor zauważyła, że ​​najlepiej zacząć od krótkich spacerów i zwiększać odległość, gdy staniesz się silniejszy.


NIE PRZEGAP!  Pij to każdego dnia rano, a w szybkim czasie schudniesz

Sieć wsparcia może być całkiem korzystna.

Po straceniu 25 kg, Naylor dołączyła do sensacyjnego klubu Taking Off Pounds, znanego również jako TOPS. Klub daje stałą pomoc w walce z odchudzaniem swoim członkom. Naylor uczestniczy w spotkaniach w każdy poniedziałek; otrzymywała telefony, wiadomości e-mail i listy zachęcające ją do ćwiczeń od kilku innych członków, kiedy zaczynała.

” Poniedziałkowe spotkania pomagają mi zachować kontrolę podczas weekendów, kiedy najprawdopodobniej będę próbowała oszukiwać ” – powiedziała Naylor. ” Jeśli nie masz dostępu do podobnej grupy – zacznij sam! Znajdź ludzi o podobnych poglądach, którzy będą cię rozumieć i wspierać . ”

Spróbuj zjeść coś nowego.


NIE PRZEGAP!  Przyrost masy ciała wraz z wiekiem: jak temu zapobiec dzięki diecie

” Nauczyłam się, jak jeść owoce morza. Nie dbałam o to wcześniej„, powiedziała Naylor.

Stosuj program odchudzający, dietę jako przyjemność.

Naylor wypróbowała kilka różnych programów odchudzających, zanim znalazła TOPS, w tym Pounds Watchers i Jenny Craig; jednak stale zmniejszała swoją wagę.
Tym razem było inaczej, ponieważ zamiast postrzegać swój styl życia jako „dietę”, po prostu podeszła do tego jako niewielkie zmiany na zdrowsze i dłuższe życie. Zwiększała spożycie warzyw i ograniczała fast foody.

Nie poddawaj się!

Nie ma wątpliwości, że po drodze będą chwile zwątpienia – to tylko część gry – ale kontynuuj pracę, a będziesz nadal tracić na wadze.

” Pierwsze efekty utraty kg mogą pojawić się za sześć, może osiem tygodni, ale przez cały ten czas będziesz widzieć jak zmniejsza się obwód Twojego ciała” – powiedziała, wskazując, że nie należy rezygnować!

Staraj unikać się pokus!

” Cukierki, przekąski i lody są dla mnie zawsze pokusą. Pozostanie zdrowym jest ciągłą, codzienną decyzją „- powiedziała Naylor.

Dzisiaj Naylor, lat 63, czuje się lepiej niż kiedykolwiek. Potrafi wykonywać wszystkie zajęcia na świeżym powietrzu w swojej grupie. A najważniejsze jest to, że wygrała z otyłością, a jej zdrowie diametralnie się poprawiło!