Schudła ponad 100 kg stosując 7 prostych kroków

Kiedy Diane Naylor, obecnie ma 63 lat, przeprowadziła się z Fresno do Oakhurst w Kalifornii cztery lata temu, odkryła niesamowite naturalne otoczenie, w którym mogła cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu, taką jak wspinaczka, jazda na rowerze, turystyka piesza itp.

Jedynym problemem było to, że ważyła ponad 160 kg i nie chciała się pokazywać innym ludziom.

W wywiadzie udzielonym powiedziała: ” Czułam się nieszczęśliwa i przygnębiona z powodu mojej wagi. Nie byłam w ogóle aktywna i nie mogłam zrobić wszystkiego, co chciałam .

„Mimo że w przeszłości kilkakrotnie próbowała schudnąć, zawsze przerywała swój plan. Ale wszystko się zmieniło, gdy zobaczyła odcinek serialu „Zamek”, który zachęcił ją do utraty wagi.

” Jeden z lekarzy orzeczników powiedział aktorce, że powinna podążać za swoimi marzeniami ” – wyjaśniła Naylor. ” Wskazał na zwłoki i powiedział:

” Wszyscy ci ludzie mieli marzenia, ale ich czas się skończył, więc niech ci się to nie przytrafi „. To było tak, jakby zapaliła się żarówka – miałam też wiele marzeń i chciałam je spełnić. ”

Tutaj wyjaśnia, jakie kroki podjęła, aby zrzucić niepotrzebne 100 kg wagi.

Zacząć teraz!

” Nie odkładaj tego” ostrzegła Naylor. ” Nikt nie będziesz już młodszy, a im jesteś młodszy, tym łatwiej. Zaczęłam w wieku 59, co dowodzi, że każdy może to zrobić. Dlaczego masz zacząć za sześć miesięcy? Zacznij już dziś ”

Zmień swój styl życia na lepszy!

Początkowo czuła się dość niezrównoważona, ponieważ nawet chodzenie do skrzynki pocztowej było dla niej wyzwaniem. Ale ona się nie poddała. Straciła 10 kg w wyniku chodzenia i nowego programu odżywiania; zaczęła też korzystać z roweru stacjonarnego i odbywać dłuższe spacery po okolicy. Dzisiaj jeździ na rowerze pokonując trasę 20 km ze swoją siostrzenicą. Nie przestaje się ruszać, dopóki nie wykona 10 000 kroków dziennie. Naylor zauważyła, że ​​najlepiej zacząć od krótkich spacerów i zwiększać odległość, gdy staniesz się silniejszy.

Sieć wsparcia może być całkiem korzystna.

Po straceniu 25 kg, Naylor dołączyła do sensacyjnego klubu Taking Off Pounds, znanego również jako TOPS. Klub daje stałą pomoc w walce z odchudzaniem swoim członkom. Naylor uczestniczy w spotkaniach w każdy poniedziałek; otrzymywała telefony, wiadomości e-mail i listy zachęcające ją do ćwiczeń od kilku innych członków, kiedy zaczynała.

” Poniedziałkowe spotkania pomagają mi zachować kontrolę podczas weekendów, kiedy najprawdopodobniej będę próbowała oszukiwać ” – powiedziała Naylor. ” Jeśli nie masz dostępu do podobnej grupy – zacznij sam! Znajdź ludzi o podobnych poglądach, którzy będą cię rozumieć i wspierać . ”

Spróbuj zjeść coś nowego.

” Nauczyłam się, jak jeść owoce morza. Nie dbałam o to wcześniej„, powiedziała Naylor.

Stosuj program odchudzający, dietę jako przyjemność.

Naylor wypróbowała kilka różnych programów odchudzających, zanim znalazła TOPS, w tym Pounds Watchers i Jenny Craig; jednak stale zmniejszała swoją wagę.
Tym razem było inaczej, ponieważ zamiast postrzegać swój styl życia jako „dietę”, po prostu podeszła do tego jako niewielkie zmiany na zdrowsze i dłuższe życie. Zwiększała spożycie warzyw i ograniczała fast foody.

Nie poddawaj się!

Nie ma wątpliwości, że po drodze będą chwile zwątpienia – to tylko część gry – ale kontynuuj pracę, a będziesz nadal tracić na wadze.

” Pierwsze efekty utraty kg mogą pojawić się za sześć, może osiem tygodni, ale przez cały ten czas będziesz widzieć jak zmniejsza się obwód Twojego ciała” – powiedziała, wskazując, że nie należy rezygnować!

Staraj unikać się pokus!

” Cukierki, przekąski i lody są dla mnie zawsze pokusą. Pozostanie zdrowym jest ciągłą, codzienną decyzją „- powiedziała Naylor.

Dzisiaj Naylor, lat 63, czuje się lepiej niż kiedykolwiek. Potrafi wykonywać wszystkie zajęcia na świeżym powietrzu w swojej grupie. A najważniejsze jest to, że wygrała z otyłością, a jej zdrowie diametralnie się poprawiło!