Strona głównaOdchudzanieJak schudnąć 5 kg tydzień przy użyciu tylko 2 składników

Jak schudnąć 5 kg tydzień przy użyciu tylko 2 składników

Chociaż szybka utrata masy ciała nigdy nie jest zalecana przez ekspertów w dziedzinie zdrowia, są chwile, kiedy po prostu musisz stracić kilka kilogramów swojej wagi w krótkim czasie. 

Pozbądź się 5 kg w mniej niż 10 dni i to bez wysiłku fizycznego

Wiele osób próbuje pozbyć się tłuszczu z brzucha, nie wiedząc, że ich problemem jest leniwe jelito grube. Dzieje się tak, że złogi tłuszczu gromadzą się...

Receptę, którą proponujemy w tym artykule, polecił nam nasz czytelnik, który stracił 18 kg w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Najważniejszą rzeczą przy odchudzaniu jest zmniejszenie wielkości porcji i zwiększenie spożycia wody. Ten przepis na odchudzanie przyspiesza twój metabolizm i spalanie tłuszczu, więc niezależnie od tego, na jakiej diecie jesteś ostatecznie się opłaci.

Ta poprawiająca zdrowie kombinacja przekształca Twój metabolizm w tryb spalania tłuszczu, dzięki czemu proces odchudzania staje się o wiele bardziej skuteczny.

Jak to zrobić?Rano zetrzyj dwa banany, a następnie wymieszaj je z dwiema szklankami wody. Upewnij się, że woda jest gorąca, a nie letnia. Pij to na pusty żołądek.

Możesz jeść, co chcesz w ciągu dnia, ale ogranicz się od ciężkich, wysokokalorycznych posiłków.Należy również unikać słodyczy i słodkich pokarmów i napojów, zwłaszcza napojów gazowanych i kupowanych w sklepie soków, ponieważ są one pełne cukru.

Najważniejszą rzeczą podczas tego schematu jest unikanie jedzenia po godzinie 18.00.

W ciągu dnia możesz wypić ten napój jako przekąskę między posiłkami. I na koniec pij co najmniej 2 litry wody dziennie.

Jedz to, a pozbędziesz się zaparć i nadmiaru kilogramów

Zaparcia to częste problemy zdrowotne spowodowane różnymi czynnikami, w tym wiekiem, niewłaściwą dietą, brakiem aktywności fizycznej, awitaminozą, niewystarczającym spożyciem wody, brakiem błonnika itp.  Co więcej,...

Jeśli uznasz ten artykuł za pomocny, nie wahaj się go udostępnić znajomym i rodzinie.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły