Strona głównaOdchudzanieTajny przepis na utratę wagi: możesz stracić 5 kg w ciągu zaledwie...

Tajny przepis na utratę wagi: możesz stracić 5 kg w ciągu zaledwie 2 tygodni!


Pietruszka jest jednym z najzdrowszych ziół na świecie. Jest to wspólna część wielu kuchni na całym świecie. 

Jednak stosowana ilość nie jest wystarczająca do rozpoczęcia procesu oczyszczania organizmu (eliminacja wszystkich nagromadzonych płynów w organizmie). John R. Christopher, znany lekarz i zielarz poleca pietruszkę jako naturalny lek na wszystkie zaburzenia nerek.

Pietruszka jest bardzo skuteczna w zapobieganiu i leczeniu problemów z moczem i chorób nerek. Ponadto ma silne właściwości moczopędne. Możesz użyć zarówno liści, jak i korzenia pietruszki.

Ten przepis został wysłany przez naszą czytelniczkę Annę, która wypróbowała go w postaci herbaty i była zaskoczona wynikami. Spożywała go przez dwa tygodnie i straciła 5 kg.

Przepis jest bardzo prosty i łatwy do przygotowania.


Instrukcja:

Umieść 5 łodyg posiekanej natki pietruszki w 1 litrze wrzącej wody. Odczekaj 10 minut, a następnie odcedź płyn. Możesz także pić herbatę razem z posiekaną natką pietruszki. Ta herbata jest bardzo skuteczna w leczeniu wszystkich rodzajów chorób nerek i problemów z układem moczowym. Pozwoli to wyeliminować bakterie, nagromadzony płyn i wszystkie substancje toksyczne z organizmu przez mocz.Uwaga: należy pić 2-3 szklanki herbaty pietruszki codziennie, ale nie więcej niż jeden litr dziennie.

Alternatywnie, jeśli masz problemy z nerkami możesz również spożywać herbatę z mącznicy lekarskiej. Ale ta herbata nie wyeliminuje nagromadzonych płynów w organizmie.

Sprawdź To!  Jak szybko schudnąć - 18 bezpiecznych sposobów na utratę wagi


Sprawdź To!  Jedz to na śniadanie każdego ranka i patrz jak znika tłuszcz z twojego ciała!

loading...
loading...
>