Co trzeba pić, aby stracić tłuszcz z brzucha w zaledwie 3 dni

Dieta jest bardzo ważna dla utraty tłuszczu z brzucha. Posiadanie płaskiego i zdrowego brzucha często wymaga spędzania długich godzin na siłowni. 

W rzeczywistości Twoja dieta odpowiada za 90% tego, jak wygląda Twój brzuch. Dlatego musisz zwracać szczególną uwagę na jedzenie, które jesz, jeśli chcesz mieć pięknie wyglądający brzuch.

Przepis, który dostarczamy jest niezwykle korzystny dla nadania doskonałego kształtu mięśniom brzucha. W rzeczywistości, jeśli spożywasz go codziennie możesz całkowicie zmienić swój brzuch.

Ten domowy napój spalający tłuszcz, oprócz tego, że jest bardzo skuteczny, jest dość łatwy do przygotowania. Właściwie to zajmie tylko kilka minut twojego czasu. To także najlepszy sposób na rozpoczęcie zdrowej i dobrze zbilansowanej diety.

Wskazówki:

1. Weź garść świeżej pietruszki i zmiksuj ją w robocie kuchennym.
2. Wyciśnij sok z jednej cytryny i dodaj go do pietruszki.
3. Dodaj pół szklanki wody do mieszanki i mieszaj jeszcze przez kilka sekund.

Ta mieszanka działa wyjątkowo szybko i pierwsze efekty można zobaczyć w ciągu zaledwie 2-3 dni. Kluczem do jej skuteczności jest pietruszka, która jest wypełniona witaminami kluczowymi dla prawidłowego trawienia. Cytryny z drugiej strony są bardzo korzystne dla spalania tłuszczu. Oprócz zmiany kształtu brzucha, ta mieszanka poprawi również metabolizm.

Aby uzyskać optymalne wyniki, należy przyjmować ten napój na pusty żołądek przez 5 dni każdego ranka. Następnie dokonujesz 10-dniowej przerwy i powtarzasz proces.

Inne napoje, które można rozważyć

Poniżej przedstawiamy listę korzystnych napojów orzeźwiających, które możesz również włączyć do swojej diety, aby dalej stymulować proces odchudzania.

Woda smakowa: pokrój różne owoce i warzywa. Włóż je do kubka, a następnie napełnij kubek zimną wodą. To nie tylko poprawi smak wody, ale także wzbogaci ją w liczne witaminy, których potrzebuje Twój organizm.

Zielona herbata: picie świeżo parzonej zimnej zielonej herbaty znacznie poprawi trawienie i zmniejszy tłuszcz w brzuchu. Możesz dodać miód, aby ją osłodzić.

Koktajl z arbuza: Arbuz jest jednym z najlepszych składników smoothie, ponieważ zawiera dużo wody. Połącz ten orzeźwiający owoc z lodem i jogurtem, aby uzyskać idealny koktajl.

Na koniec pamiętaj, że ciężka praca i cierpliwość są kluczowe dla sukcesu. Trzymaj się zdrowej diety i soku z pietruszki i cytryny, a szybko uzyskasz płaski brzuch.

POPULARNE ARTYKUŁY

POPULARNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Ten owoc zmniejsza ryzyko udaru u kobiet

Według badań opublikowanych w Journal of the American Heart Association owoce cytrusowe zawierają związek, który prawdopodobnie zmniejsza ryzyko udaru niedokrwiennego u kobiet.Mianowicie badanie wykazało,...

Uciskaj ten punkt na nodze przez 1 minutę i zobacz co się stanie

Uciskanie odpowiednich punktów na ciele to najstarsza znana metoda leczenia i w dodatku bardzo skuteczna.Dawno, dawno temu pewien Japończyk uzyskał bardzo bezcenną wiedzę odnośnie tzw.  "punkt stu chorób". ZOBACZ...

Jedz to warzywo codziennie, a poprawisz swój wzrok, oczyścisz wątrobę

Wszyscy w dzisiejszych czasach zdajemy sobie sprawę z faktu, że warzywa i owoce są pozytywnym punktem dla naszego zdrowia. Mogą one być łączone i przygotowywane na wiele...

Oczyść płuca, usuń bakterie, toksyny i pozbądź się alergii

Problemy z oddychaniem można przypisać wielu czynnikom, takim jak astma, alergie, organizmy szkodliwe, a także wdychanie różnych substancji szkodliwych z powietrza. Najczęstsze objawy powikłań oddechowych to te...

12 niebezpiecznych nawyków przed snem, których zawsze należy unikać

Oto 12 rzeczy, których należy unikać każdego wieczoru tuż przed pójściem spać, zwłaszcza jeśli ciężko ci jest zasnąć.Lista problemów, które zakłócają Twój sen, których...

Wojskowa dieta, schudnij 5 kg w zaledwie 3 dni

Koncepcja tej wojskowego diety zawiera dokładne menu co mamy jeść na śniadanie, obiad i kolację. Zasadniczo trzeba trzymać się sztywno tego co mamy jeść, z...