Strona głównaOdchudzanieUsuń tłuszcz z ciała za pomocą tego przepisu na naturalną wodę

Usuń tłuszcz z ciała za pomocą tego przepisu na naturalną wodę

Ten potężny przepis na utratę tłuszczu pozwoli ci w łatwy sposób wypłukać złogi tłuszczu i inne toksyny z organizmu, jednocześnie zapewniając nawodnienie narządów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przygotować ten prosty i zdrowy napój.

Twoje ciało może zgromadzić sporo złogów tłuszczu, które pozostały uśpione z powodu braku aktywności fizycznej.

Samo ćwiczenie nie wystarczy, aby usunąć te złogi tłuszczu. Jeśli będziesz ciągle jeść to samo jedzenie i pić te same napoje, twoje ciało nie będzie zagrożone utratą wagi i zmianą metabolizmu.

Picie dużej ilości wody może powodować konieczny stan ciała zwany spoczynkowym wydatkiem energetycznym. Zwiększa liczbę kalorii, które zużywa organizm. Woda pomaga w regulacji masy ciała.

Usuwa toksyny, pomaga schudnąć i jest znacznie zdrowszym substytutem napojów bezalkoholowych.

Jednak spożywanie wody samo w sobie wciąż nie wystarcza, aby zauważyć znaczące zmiany masy ciała.

Nasz przepis na utratę tłuszczu

Jeśli połączysz te dwie rzeczy razem, tj. wykonasz regularną aktywność fizyczną i zastosujesz nasz potężny przepis na wodę będziesz miał przekonującą broń przeciwko zgromadzonemu tłuszczowi.

To połączenie zawiera kilka pysznych składników, które mogą stopić te uparte złogi tłuszczowe.

Poniżej znajduje się nasz energetyczny przepis na wodę. Zapewnia zrównoważony i pożywny posiłek, który może rozkładać tłuszcz, jeśli jest przyjmowany podczas regularnej aktywności fizycznej.

Składniki:

Dwa litry zwykłej i czystej wody pitnej

Jeden ogórek pokrojony w cienkie plasterki

Sześć liści mięty pieprzowej lub zwykłej mięty

Jedna mandarynka, pokrojona

1/2 grejpfruta pokrojona w cienkie plasterki

Kilka kostek lodu (opcjonalnie)

Przygotowanie:

Wymieszaj te składniki w wybranym pojemniku.  Po ich wymieszaniu włóż pojemnik do lodówki, gdzie spędzi noc.

Zacznij pić ten napój na utratę tłuszczu od następnego dnia. Pij to przez cały dzień, aby uzyskać maksymalne korzyści.

Dlaczego ta kombinacja?

1. Ogórki pomagają w leczeniu cukrzycy i obniżają ciśnienie krwi. Utrzymują również nawodnienie organizmu i usuwają uczucie wzdęcia, które pojawia się po spożyciu dużej ilości wody w ciągu dnia.

2. Mięta pieprzowa pomaga w trawieniu i przekrwieniu.

3. Mandarynki to doskonały sposób na zwiększenie wrażliwości na insulinę, dzięki czemu jesteś bardziej odporny na cukrzycę. Są również fantastycznym źródłem witaminy C.

4. Grejpfruty mają aktywne składniki, które pomagają stracić więcej tłuszczu. Wzmacniają również układ odpornościowy, poziom energii i zapobiegają tworzeniu się kwasów w organizmie.

Jak organizm przetwarza tłuszcz?

Skuteczność rozkładu tłuszczu przez organizm zależy od wielu zmiennych. Przede wszystkim organizm ma korzyści z tłuszczu, ale po prostu nie z jego nadmiernych ilości.

Nasze ciała potrzebują energii na dzień, a ta energia pochodzi z procesu zwanego glukoneogenezą, w którym wątroba wykorzystuje zgromadzony tłuszcz do wytworzenia paliwa podczas krótkotrwałego głodu.

W ten sposób twoje ciało wytwarza kwasy tłuszczowe. Wiążą się z albuminą białkową, a następnie są transportowane we krwi do obszarów twojego ciała, gdzie czekają na rozkład chemiczny, odpowiadający różnym zadaniom organizmu, w tym zapotrzebowaniu na energię, budowaniu mięśni i wspomaganie narządów.

Podczas procesu glukoneogenezy zawsze pozostaje tłuszcz, który nie może zaspokoić funkcjonalnej potrzeby organizmu i musi zostać „wypłukany”.

Tutaj woda wchodzi do gry!

Woda pomaga nam usuwać resztki tłuszczu z naszego ciała. Nasza wątroba następnie filtruje resztki i wydala je z naszego organizmu poprzez oddawanie moczu.

Jak widzimy woda odgrywa istotną rolę w zapewnieniu, że nasze ciała są oczyszczone z niepotrzebnego gromadzenia się odpadów, które jeśli nie są leczone mogą mieć decydujące konsekwencje dla twojego zdrowia.

Zacznij korzystać z tego przepisu już dziś

Zobacz Też: