Strona główna Odchudzanie Jak usunąć 10 kg toksycznych odpadów z jelita grubego - wspaniały przepis

Jak usunąć 10 kg toksycznych odpadów z jelita grubego – wspaniały przepis

Czy właściwie dbasz o swoje jelito grube? Jeśli nie, to najwyższy czas, abyś zrobił coś, aby zapewnić, że ta ważna część twojego ciała funkcjonuje prawidłowo.

Okrężnica jest częścią układu trawiennego, a jak wyjaśnia założycielka Body Ecology, Donna Gates, utrzymanie zdrowej okrężnicy i układu pokarmowego oznacza utrzymanie optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

W rzeczywistości każda z twoich komórek i tkanek, a także główny narząd detoksykacyjny w organizmie człowieka – wątroba, polegają na zdrowej okrężnicy.

Dokładniej, posiadanie zdrowej okrężnicy pozwoliłoby na właściwą eliminację wszystkich toksyn z organizmu.

Okrężnica otrzymuje wszystkie produkty przemiany materii z krwi, wątroby, płuc, zatok i układu chłonnego. Musi także radzić sobie z każdą niestrawioną substancją kałową, usuwając ją z organizmu.

Ale może również otrzymywać resztki składników odżywczych, takich jak witaminy, elektrolity i woda z przefermentowanej żywności, które można przywrócić, aby organizm mógł je wykorzystać.

Jeśli okrężnica nie działa prawidłowo, nie byłaby w stanie wykonać tych kluczowych procesów w ciele. W takim przypadku wszystkie odpady i toksyny gromadzą się w niej, powodując liczne problemy zdrowotne.

Według ekspertów medycznych trawienie pokarmu trwa od 24 do 44 godzin. Innymi słowy, jest to czas, w którym jedzenie, które spożyłeś przetwarza jelito grube i produkuje odpady.

Tak więc, kiedy spożywasz przetworzoną żywność pozbawioną składników odżywczych, takich jak błonnik i enzymy, twoje ciało będzie potrzebowało 70 godzin na zakończenie trawienia. To z kolei spowoduje nagromadzenie 10 kg odpadów w okrężnicy.

To toksyczne nagromadzenie w okrężnicy może powodować zaparcia, a następnie nieregularne i bolesne wypróżnienia.

Główne objawy toksyczności okrężnicy

Ból, wzdęcia, niestrawność, biegunka, zaparcia i bóle brzucha
Wysypki skórne, słaby układ odpornościowy, problemy z pęcherzem i infekcje pochwy
Lęk, zmęczenie, wahania nastroju, mgła mózgowa, słaba pamięć i depresja
Ból stawów i ból mięśni

Przepis z syropem klonowym

Stanley Burroughs jest lekarzem medycyny alternatywnej, który wynalazł ten skuteczny lek na oczyszczenie okrężnicy. Cały proces oczyszczania okrężnicy zwykle trwa od 10 do 16 dni.

Składniki

2 łyżki syropu klonowego klasy B.

360 ml przefiltrowanej wody

1/2 łyżeczki pieprzu cayenne

Świeży sok z 1 cytryny

Przygotowanie

Po prostu wymieszaj wszystkie składniki razem wykorzystując do tego blender i spożywaj mieszaninę cztery razy dziennie. Rób to codziennie przez dwa tygodnie.

Przepis na oczyszczenie jelita grubego za pomocą olejków eterycznych

Składniki

10 kropli olejku z cytryny i mięty pieprzowej

360 ml przefiltrowanej wody

Sok z 1 cytryny

Przygotowanie

Wymieszaj wszystkie składniki używając do tego blendera i spożywaj mieszaninę trzy razy dziennie. Wykonuj ten zabieg przez dwa tygodnie.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Nie jest tajemnicą, że to co umieszczasz na swoim talerzu odgrywa główną rolę w utracie wagi. Ale to co trzymasz w szafce na przyprawy może...
Woda owocowa zawiera bardzo mało kalorii i mnóstwo przeciwutleniaczy oraz składników odżywczych, a najważniejsze jest to, że to rozwiązanie jest w 100% naturalne. Nawodnienie ciała jest jednym z...
Tłuszcz z brzucha jest częstą przyczyną niepokoju zarówno mężczyzn jak i kobiet. Wpływa nawet na szczupłych ludzi o płaskim brzuchu. Jeśli chodzi o tłuszcz,...
Każdy kto choć raz uczestniczył w programie odchudzania będzie wiedział, że utrata wagi może być wielką walką. Chociaż podstawowa zasada mówi, że jedz  mniej kalorii...
Jak schudnąć z brzucha? Proces ten może być czasami bardzo trudny, a wszystko to ze względu na nasz siedzący tryb życia i stresujące sytuacje...