HomeOdchudzaniePocisz się jak mysz?...

Pocisz się jak mysz? To znaczy, że w Twoim ciele jest pełno pasożytów!

Jeśli chcesz usunąć trochę tłuszczu z organizmu jesteś we właściwym miejscu. Zalecamy tu mocny 2-składnikowy przepis, który dosłownie rozpuści tłuszcz w twoim ciele.

Eksperci w dziedzinie zdrowia twierdzą, że tłuszcz w ciele to w rzeczywistości energia, którą nasz organizm przechowuje do wykorzystania w przyszłości,

[quads id=8]

więc aby spalić tłuszcz musisz stosować ścisłą dietę, która pomoże Ci pozbyć się tych złogów tłuszczu. Ale utrata wagi nie jest łatwa, szczególnie jeśli wiesz, że istnieją inne rezerwy energii, które zakłócają proces spalania tłuszczu.

[quads id=10]

Usuń pasożyty stosując BENTOLIT!

bentolit

KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAK DZIAŁA!

Te inne depozyty energetyczne obejmują glikogen (węglowodany) i białko (mięśnie). Sposób, w jaki twoje ciało wykorzystuje tłuszcze może zostać zmieniony w taki sposób, w jaki wykorzystuje inne pokłady energii.

[quads id=9]

Na przykład pragniesz czegoś słodkiego i zaspokoisz swoje pragnienie, szczególnie gdy te zachcianki pojawiają się sporadycznie. Jeśli jednak te zachcianki pojawiają się często i mimo jedzenia ich nadal odczuwasz pragnienie, wskazuje to na wysoki poziom stresu, a nawet pasożyty w żołądku.

[quads id=5]

Chodzi o to, że nadmierne spożycie słodyczy tworzy doskonałe podłoże dla pasożytów. Nawet grzyby i bakterie rozwijają się w tym środowisku, więc częste łaknienia są powodowane przez te pasożyty.

Sprawdź to ➡ ➡  Jak aktywować spalające tłuszcz hormony i schudnąć?

[quads id=4]

Składniki:

  • 100 g siemienia lnianego
  • 10 g suszonych goździków

Wskazówki :

[quads id=3]

Zmiel składniki na proszek i wymieszaj ze sobą. Weź 2 łyżki tej mieszaniny codziennie przez 3 kolejne dni. Możesz wymieszać proszek z wodą lub dodać go do śniadania.

Po 3 dniach zrób 3-dniową przerwę, a następnie powtórz cały proces. Kontynuuj tę sekwencję przez co najmniej miesiąc, aby całkowicie oczyścić swoje ciało z pasożytów.

[quads id=7]

W międzyczasie kontynuuj przyjmowanie wszystkich niezbędnych witamin i minerałów na bieżąco, ponieważ jest to potrzebne w celu uwolnienia energii z jedzenia, które spożywasz.


ZOBACZ TAKŻE