W wieku 60 lat mają wymarzone sylwetki. Para ujawniła, jaki jest ich sekret

Jeśli myślisz, że jesteś za stary, żeby zacząć coś ze sobą robić, może ta para z Korei Południowej przekona Cię, że jest inaczej.

On ma 60 lat, ona 56, a ich ciała są pełne mięśni. Są dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na zmiany, a przede wszystkim, że nawet w zaawansowanym wieku trzeba dbać o swoje ciało.

Grace zaczęła chwalić się swoimi sprawnymi rodzicami w mediach społecznościowych, jest z nich bardzo dumna i uważa, że ​​cały świat powinien się o nich dowiedzieć.

Jednocześnie zdradziła ich podróż po wymarzone ciała. Mówiono, że jej mama nigdy nie była szczupła, zmagała się z dodatkowymi kilogramami, ale wszystko zmieniło się po drugim porodzie, kiedy zaczęła regularnie pływać.

W porównaniu z nią ojciec Grace był bardzo szczupły. Trenował kickboxing i dużo ćwiczył. Po pewnym czasie jednak zakończył to hobby i zajął się piłką nożną.

Jednak z powodu kontuzji kolana nie mógł kontynuować uprawiania sportu i na jakiś czas porzucił sport.

Grace opisuje swojego ojca jako bardzo ambitnego, a kiedy w mediach społecznościowych zaczęło pojawiać się wyzwanie, w którym ludzie ćwiczyli przez sześć miesięcy i dzielili się swoimi przemianami w Internecie, on też postanowił spróbować.

Ponieważ on i jego żona przez całe życie pracowali jako zespół, było jasne, że nie zostawi go z tym samego.

Para zaczęła regularnie ćwiczyć, wyeliminowała ze swojej diety wszelkie niezdrowe produkty i skupiła się na żywności wysokiej jakości.

Wyniki zaczęły pojawiać się wkrótce i chociaż sześciomiesięczne wyzwanie już dawno się skończyło, kontynuują swoją podróż do zdrowego i silnego ciała.

Ich porady fitness szybko przykuły uwagę ludzi w mediach społecznościowych, a dziś mogą pochwalić się setkami tysięcy fanów.

Poza tym lubią też dzielić się aktualizacjami ze swojego życia, wskazówkami, gdzie chodzić na randki, a ponieważ oboje kochają modę, na ich profilu można znaleźć także inspirujące stylizacje.

Zarówno Grace, jak i jej brat są niesamowicie dumni ze swoich rodziców, mimo że nie widują się często, ponieważ oboje mieszkają w Ameryce, wszyscy raz w roku wyjeżdżają na wakacje i lubią spędzać razem czas.