Woda Sassy – najskuteczniejszy napój na utratę zbędnych kilogramów

Walka z otyłością jest bardzo popularna wśród wielu kobiet, które chcą schudnąć. Jednak wiele diet ma tylko krótkoterminowe rezultaty.

Dlatego wielu dietetyków uważa, że ​​konieczne jest prawidłowe odchudzanie – bez wyczerpania.

Można to osiągnąć nie tylko dzięki zwiększonej aktywności fizycznej i zrównoważonej diecie ale także dzięki wodzie o nazwie Sassy, ​​która jest obecnie bardzo popularna na całym świecie.

Jego twórcą jest amerykańska dziennikarka – Cynthia Sas, która między innymi jest również wykształconym dietetykiem.

Po porodzie kobiety te borykają się z problemem otyłości, co było jej zachętą do znalezienia uniwersalnego sposobu odchudzania i pomocy wszystkim kobietom w radzeniu sobie z tym problemem.

W rezultacie stworzyła wodę, a później opatentowała ją, jako jeden z najbardziej wydajnych produktów dietetycznych, z którymi w ciągu miesiąca, bez większego wysiłku, a co najważniejsze – bez ryzyka dla zdrowia można stracić do 10-12 kilogramów!

Aby przygotować wodę Sassy, ​​potrzebujesz:

  • 2 litry przefiltrowanej lub przegotowanej zimnej wody, do której dodasz:
  • 1 łyżeczka startego korzenia imbiru,
  • 1 średni ogórek pokrojony w plasterki,
  • 1 plasterek cytryny
  • 5-7 świeżych liści mięty lub 1 łyżeczka suszonej, które można znaleźć w każdej aptece.

Dobrze wymieszaj powstałą mieszaninę i przechowuj ją w lodówce w szklanej. Przed użyciem – woda musi pozostać w lodówce przez 8-10 godzin.

Więc przygotuj ją wieczorem i spożywaj w ciągu dnia.

Rozpocznij dzień pijąc wodę Sassy i pij ją w ciągu dnia w małych porcjach, od rana do wieczora. Wieczorem ponownie przygotuj nową porcję wody.

Ta fantastyczna mikstura daje niesamowite rezultaty. Jednocześnie nie ma ograniczeń dotyczących żywności. Trzymaj wodę w lodówce przez cały dzień. Jedz, pij i włóż z powrotem do lodówki.

Nie ma większych przeciwwskazań do stosowania tej wody, ale Cynthia Sas nie zaleca jej spożywania przez kobiety w okresie ciąży i laktacji, a także osoby cierpiące na zapalenie żołądka lub wrzody spowodowane zwiększoną kwasowością i oczywiście nie zaleca się ludziom. którzy są uczuleni na jakikolwiek składnik wody Sassy.

Najlepsze wyniki odchudzania uzyskuje się dzięki połączeniu wody Sassy i ćwiczeń fizycznych. W tym przypadku woda pomaga uwolnić nadmiar kilogramów, a ćwiczenia przywracają jędrność i elastyczność mięśni i skóry.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: