Odkryła, jak leczyć zapalenie stawów i postanowiła podzielić się tym ze światem

Zapalenie stawów jest stanem, który może powodować przewlekły ból i stan zapalny, a także sztywność palców rąk, stóp, kolan, dłoni, bioder, szczęki i innych stawów w ciele.

Reumatoidalne zapalenie stawów jest chorobą, która często rozwija swoje objawy stopniowo, przez okres około kilku tygodni, ale czasami „ewoluuje” znacznie szybciej przez okres kilku dni.

Ból stawów, który jest wynikiem reumatoidalnego zapalenia stawów jest zwykle bólem pulsującym.

Według CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom) u ponad 52,5 miliona dorosłych i 300 000 dzieci zdiagnozowano jakieś zapalenie stawów w okresie dwóch lat, od 2010 do 2012 roku.

Eksperci ostrzegają, że do 2040 roku będzie około 78 milionów osób cierpiących na zapalenie stawów. Jak powiedzieliśmy istnieje ponad 100 rodzajów zapalenia stawów, w tym reumatyzm, dna moczanowa i fibromialgia, ale najczęstszymi typami są zapalenie kości i stawów i reumatoidalne zapalenie stawów.

Ale mamy dla Ciebie dobre wieści – Susie znalazła naturalny sposób leczenia zapalenia stawów i postanowiła podzielić się tą sztuczką ze światem. Jej ręce zaczęły puchnąć, gdy zmieniała się pogoda, więc jej przyjaciele często nazywali ją „zmienną pogodą”.

Ale jak powiedzieliśmy udało jej się pokonać ten bolesny stan i przywrócić optymalne zdrowie, dokonując prostej zmiany stylu życia.

Oto, co zrobiła – naprawdę myślę, że będziesz w szoku, kiedy powiemy ci, że przestała pić mleko i jeść produkty mleczne zawierające białko zwierzęce. Po dwóch miesiącach tego planu diety zauważyła wielką poprawę, ponieważ nie odczuwała już skrajnego bólu.

A teraz twierdzi, że czuje się jak nowo narodzona. Mówi, że każdy kto cierpi na zapalenie stawów powinien unikać produktów mlecznych i mięsa, ponieważ białko zwierzęce ma ogromny wpływ na kwasowość organizmu.

Nadmierna kwasowość w ciele jest jednym z głównych sprawców zapaleń stawów. Susie wspomniała również, że niezwykle ważne jest bycie aktywnym fizycznie i pilnować zdrowej masy ciała.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: