Strona głównaInformacjeAdele Wzrusza Publiczność Wykonaniem...

Adele Wzrusza Publiczność Wykonaniem „Rolling In The Deep” Przed Zespołem Celebrytów

Wiele aspektów kariery Adele zaczęło się od utworu „Rolling in the Deep”. Wydany w 2010 roku, pierwszy singiel z jej drugiego albumu, zatytułowanego „21”, stał się przełomowym hitem, czyniąc ją rozpoznawalną nazwą zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za oceanem.

Adele i Jej Niezapomniane „Rolling In The Deep”

Utwór ten zdobył szczyt notowań US Billboard Hot 100, utrzymując się tam przez niewiarygodne siedem tygodni. Zdobył trzy nagrody Grammy, sprzedał się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie, a magazyn Rolling Stone umieścił go na 82. miejscu w rankingu najlepszych piosenek wszech czasów.

Adele w 2021 roku: „An Audience with Adele”

Przesuńmy się do listopada 2021 roku, prawie jedenastu lat od premiery utworu. Adele od dawna ugruntowała swoją pozycję jako światowej sławy gwiazda i teraz prezentuje show zatytułowane „An Audience with Adele”, sfilmowane w londyńskim Palladium. To wydarzenie w wielu aspektach wydaje się być celebracją ostatniej dekady, upamiętniającą podróż, jaką artystka odbyła. Choć teraz mieszka w Los Angeles, koncert odbywa się w jej rodzinnym mieście, które jest tak splecione z jej tożsamością i osobowością.

Magiczny Wieczór z Adele

Format show, z nagrywaniem koncertu na żywo przed relatywnie niewielką grupą fanów (jak na standardy Adele), doskonale pasuje do tej utalentowanej wokalistki. Tutaj może dowcipkować z widownią i prezentować swoje niesamowite umiejętności wokalne z maksymalnym efektem. Blask wynika z ogromnej liczby celebrytów w publiczności, w tym takich postaci jak Samuel L Jackson, Emma Watson, Dawn French, Suranne Jones, Stormzy, Jonathan Ross, David Tennant, Gareth Southgate, Emma Thompson, Michael McIntyre i Stella McCartney.

Kulminacyjny Moment Wieczoru – „Rolling In The Deep”

Klimaks wieczoru nadszedł, gdy Adele wykonała „Rolling in the Deep”, teledysk do którego obejrzano ponad 13 milionów razy na YouTube. Nie minęło wiele czasu, zanim wszyscy w publiczności stali na nogach, klaskając i śpiewając do utworu, który stał się tak dobrze znany od czasu swojej premiery.

Obserwujący celebryci tańczą w stanie prawie histerii z radości z tej wyjątkowej okazji. To triumfalne powitanie kończyło się tym, że wszyscy stali na nogach, oklaskując wszystko, co Adele osiągnęła przez ostatnią dekadę.

przeczytaj to też!

POPULARNE