Anke Chen: Cudowne Dziecko Fortepianu Z Chin

Anke Chen, znana również jako 'Encore Chen’, to cudowne dziecko fortepianu pochodzące z Tianjin na północnym wschodzie Chin, które od kilku lat zachwyca publiczność na całym świecie.

Pasja Od Najmłodszych Lat

Urodzona w 2011 roku, Chen rozpoczęła swoją muzyczną podróż w wieku zaledwie 4 lat, mając na celu zadowolić swojego ojca, który pragnął, aby nauczyła się grać na fortepianie. Praktykując przez 4 godziny dziennie, Chen została przedstawiona w programie telewizyjnym „Amazing Kids”. Chińskie media nazwały ją również „nowoczesnym Mozartem”. W poniższym filmie, Chen w wieku 5 lat pokazuje niesamowity naturalny talent.

Muzyka Z Uśmiechem

Chen często jest widywana z uśmiechem na twarzy podczas gry, co dowodzi, że naprawdę cieszy się swoimi publicznymi występami. Po telewizyjnym wywiadzie fani w mediach społecznościowych mówią: „Absolutnie kocha to, co gra, i można to usłyszeć w jej muzyce”.

Z całym jej sukcesem online, Anke Chen regularnie udostępnia nowe filmy na swoim kanale YouTube. Możesz obserwować jej dorastanie i doskonalenie stylu w jej nagraniach. Poniższy film przedstawia Anke Chen w wieku 5 lat, tym razem grając Preludium nr 21 J.S.Bacha w B-dur. To niezwykły talent z wielką przyszłością przed nią. Jestem pewien, że niedługo zobaczymy ją grającą na fortepianie koncertowym w wielu znanych miejscach.

Światowa Sława

W poniższym filmie możesz zobaczyć Anke Chen występującą w programie telewizyjnym zwanym „Little Big Shots” w Australii. Jej występ zaczyna się o 3:07 po przetłumaczonym wywiadzie z prowadzącym, Shane. Ten występ stał się wiralowy i był oglądany globalnie.

W filmie jest niewiarygodne ujęcie z góry, które uchwyciło szybkość palców Chena podczas gry „Flight of the Bumblebee”. Jeśli chcesz zobaczyć więcej tego niesamowitego młodego talentu, sprawdź jej kanał na YouTube i zapisz się, aby śledzić jej pracę.


ZOBACZ TAKŻE