Ansley Burns: Walka o Drugą Szansę w America’s Got Talent

Ansley Burns – Młoda Gwiazda z Marzeniami

Ansley Burns, 12-letnia dziewczynka z Eastley, w Południowej Karolinie, to młoda artystka z wielkimi marzeniami. Jej energia, gdy wchodzi na scenę, jest zaraźliwa, nie możesz się nie zakochać w niej od razu, zanim otworzy usta, żeby zaśpiewać! Piosenka, którą wybiera, niekoniecznie jest tym, czego można by się spodziewać od kogoś tak młodego. „Zamierzasz zaśpiewać utwór Arethy Franklin? W wieku 12 lat? Naprawdę?” zdziwiony pyta Simon Cowell.

Osiągnięcia w Talent Show

„Think” to ikoniczna piosenka od ikonicznej wokalistki, i nawet najbardziej doświadczeni zawodowi śpiewacy byliby zaniepokojeni jej wykonaniem. Jednak Ansley nie wydaje się być zaniepokojona. Jej przesłuchanie jednak nie zaczyna się najlepiej, ponieważ Simon szybko przerywa. Zaprasza ją do zaśpiewania utworu a capella, aby nie zagłuszyć jej wokalu podkładem muzycznym. Pewność siebie Ansley nie słabnie, a przesłuchanie, które następuje, jest niczym innym jak hipnotyzujące.

Niewiarygodne jest, że dziewczynka w tak młodym wieku może mieć głos brzmiący poza jej latami, zwłaszcza gdy śpiewa utwór legendarnej Arethy Franklin. Ansley nie tylko ma niesamowity głos, ale także fantastyczną obecność sceniczną. Przechadza się po scenie America’s Got Talent, jakby była jej właścicielem, szybko podnosząc publiczność na nogi i klaszcząc w rytm jej występu. I nie dziwi, że sędziowie są tak pod wrażeniem!

Sędzia Gabrielle Union zachwyca się: „Twój poziom profesjonalizmu w wieku 12 lat… Pracuję z ludźmi trzy, cztery, pięć razy starszymi, którzy nie mają talentu, jakiego ty masz w małym palcu. Jesteś naprawdę czymś wyjątkowym.” Simon również był równie pełen uznania, mówiąc: „Właśnie udowodniłaś mi, że osobowość jest równie ważna jak umiejętność techniczna. To osoba, którą zapamiętuję.”

Sukces poza America’s Got Talent

„America’s Got Talent” to nie pierwszy raz, kiedy Ansley zachwyca swoim głosem. Rok przed przesłuchaniem, Ansley stała się viralowa, śpiewając „Cry Pretty” Carrie Underwood, kolejną notorycznie trudną piosenkę do wykonania. Wideo viralowe, wrzucone przez jej mamę na Facebooka, zdobyło imponujące 14 milionów wyświetleń i przyciągnęło uwagę samej Carrie Underwood, która była równie pod wrażeniem głosu Ansley, jak wszyscy inni! Z tym mocnym poparciem od potęgi przemysłu muzycznego nie ma wątpliwości, że Ansley jest zdolna do wielkich rzeczy!

Odkąd opuściła show, Ansley kontynuuje swoją pasję do muzyki. W 2017 roku zdobyła tytuł Najlepszej Śpiewaczki w Stanie Południowej Karoliny w Kategorii Młodzieżowej, zdobywając także szereg innych nagród. Teraz wykonuje autorskie utwory i stoi w miejscu, aby stać się ikoniczną wokalistką we własnym zakresie.