Doktor powiedział mężczyźnie, że funkcjonuje tylko 13% jego serca. Zobacz jak je uzdrowił!

Serce jest jedynym organem w ciele, który nigdy nie odpoczywa. Jeśli zatrzyma się, aby zrobić pauzę masz duże kłopoty. Istnieją różne schorzenia i choroby związane z tym złożonym narządem mięśniowym, a 82-letni mężczyzna, o którym będziemy mówić w tym artykule jest jedną z wielu osób dotkniętych problemami z sercem.

Mianowicie miał słabe zdrowie serca i funkcjonowanie po przeżyciu zawału serca kilka lat wcześniej.

Ale temu odważnemu człowiekowi udało się wyleczyć naturalnie ten ważny narząd i poprawić pracę serca za pomocą tylko soku z marchwi . Zgadza się. Najlepsze rozwiązania są często najprostsze.

Brał różne leki na jego zły stan serca co ostatecznie spowodowało dodatkowe problemy zdrowotne. Lekarze powiedzieli mu, że ma niewydolność nerek i że nic nie można zrobić, aby poprawić jego zdrowie.

Jego rodzina była całkowicie zdewastowana i nastawiła się już, że ​​może umrzeć w każdej chwili.

W tym czasie starszy mężczyzna przeżywał najgorszy okres swojego życia. Był blady, słaby, nie mógł oddać moczu i odczuwał wyniszczający ból. Po kilku dniach opieki paliatywnej poprosił wnuka o szklankę świeżego soku z marchwi. Zaraz po wypiciu soku zaczął trochę jeść i oddawać mocz.

Co więcej jego energia poprawiła się, jego twarz odzyskała zdrowy kolor, a jego mocz zaczął się oczyszczać po kilku dniach.

Oprócz tych zmian poprawiło się także jego ciśnienie krwi. A wszystko to wydarzyło się w ciągu zaledwie tygodnia, w którym pił szklankę soku z marchwi 3 razy dziennie.

Kiedy w następnym tygodniu wrócił do szpitala, lekarze byli zszokowani jego poprawioną kondycją. Został zwolniony ze szpitala i teraz czuje się zdrowszy niż kiedykolwiek.

Jak sok marchwiowy jest powiązany ze zdrowiem serca?

Departament Rolnictwa zaleca spożywanie 17,5-21 szklanek warzyw tygodniowo, aby uzyskać potrzebne składniki odżywcze dla twojego organizmu, a bogata w składniki odżywcze marchewka pomoże ci osiągnąć tę ilość.

Dieta bogata w warzywa zmniejsza ryzyko otyłości, raka , problemów z nerkami i chorób serca. Marchew pomaga chronić zdrowie serca głównie ze względu na następującą zawartość witamin:

Witamina A

W 2008 r. fizjologia serca i układu krążenia opublikowała recenzję, w której stwierdzono, że wystarczająca ilość witaminy A może pomóc w walce z chorobami serca. Wynika to z faktu, że witamina A może zapobiegać pogrubieniu ścian komór i tłumić reakcję na stres, która może powodować niewydolność serca.

Witamina C

Jak donosi Linus Pauling Institute, witamina C zawarta w marchwi zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca, a także śmierci z powodu chorób serca. Możesz uzyskać 10% zalecanej dziennej ilości tej witaminy spożywając szklankę marchwi.

Witamina K

Ta witamina promuje komunikację komórkową poprzez aktywację białka Gas6. Zapobiega nadmiernemu krzepnięciu krwi co jest szkodliwe dla zdrowia serca.

Sok z marchwi jest naturalnym wzmacniaczem zdrowia serca, więc nie masz nic do stracenia pijąc go codziennie.