Strona główna Informacje Doktor powiedział mężczyźnie, że funkcjonuje tylko 13% jego serca. Zobacz jak je...

Doktor powiedział mężczyźnie, że funkcjonuje tylko 13% jego serca. Zobacz jak je uzdrowił!

Serce jest jedynym organem w ciele, który nigdy nie odpoczywa. Jeśli zatrzyma się, aby zrobić pauzę masz duże kłopoty. Istnieją różne schorzenia i choroby związane z tym złożonym narządem mięśniowym, a 82-letni mężczyzna, o którym będziemy mówić w tym artykule jest jedną z wielu osób dotkniętych problemami z sercem.

Mianowicie miał słabe zdrowie serca i funkcjonowanie po przeżyciu zawału serca kilka lat wcześniej.

Ale temu odważnemu człowiekowi udało się wyleczyć naturalnie ten ważny narząd i poprawić pracę serca za pomocą tylko soku z marchwi . Zgadza się. Najlepsze rozwiązania są często najprostsze.

Brał różne leki na jego zły stan serca co ostatecznie spowodowało dodatkowe problemy zdrowotne. Lekarze powiedzieli mu, że ma niewydolność nerek i że nic nie można zrobić, aby poprawić jego zdrowie.

Jego rodzina była całkowicie zdewastowana i nastawiła się już, że ​​może umrzeć w każdej chwili.

W tym czasie starszy mężczyzna przeżywał najgorszy okres swojego życia. Był blady, słaby, nie mógł oddać moczu i odczuwał wyniszczający ból. Po kilku dniach opieki paliatywnej poprosił wnuka o szklankę świeżego soku z marchwi. Zaraz po wypiciu soku zaczął trochę jeść i oddawać mocz.

Co więcej jego energia poprawiła się, jego twarz odzyskała zdrowy kolor, a jego mocz zaczął się oczyszczać po kilku dniach.

Oprócz tych zmian poprawiło się także jego ciśnienie krwi. A wszystko to wydarzyło się w ciągu zaledwie tygodnia, w którym pił szklankę soku z marchwi 3 razy dziennie.

Kiedy w następnym tygodniu wrócił do szpitala, lekarze byli zszokowani jego poprawioną kondycją. Został zwolniony ze szpitala i teraz czuje się zdrowszy niż kiedykolwiek.

Jak sok marchwiowy jest powiązany ze zdrowiem serca?

Departament Rolnictwa zaleca spożywanie 17,5-21 szklanek warzyw tygodniowo, aby uzyskać potrzebne składniki odżywcze dla twojego organizmu, a bogata w składniki odżywcze marchewka pomoże ci osiągnąć tę ilość.

Dieta bogata w warzywa zmniejsza ryzyko otyłości, raka , problemów z nerkami i chorób serca. Marchew pomaga chronić zdrowie serca głównie ze względu na następującą zawartość witamin:

Witamina A

W 2008 r. fizjologia serca i układu krążenia opublikowała recenzję, w której stwierdzono, że wystarczająca ilość witaminy A może pomóc w walce z chorobami serca. Wynika to z faktu, że witamina A może zapobiegać pogrubieniu ścian komór i tłumić reakcję na stres, która może powodować niewydolność serca.

Witamina C

Jak donosi Linus Pauling Institute, witamina C zawarta w marchwi zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca, a także śmierci z powodu chorób serca. Możesz uzyskać 10% zalecanej dziennej ilości tej witaminy spożywając szklankę marchwi.

Witamina K

Ta witamina promuje komunikację komórkową poprzez aktywację białka Gas6. Zapobiega nadmiernemu krzepnięciu krwi co jest szkodliwe dla zdrowia serca.

Sok z marchwi jest naturalnym wzmacniaczem zdrowia serca, więc nie masz nic do stracenia pijąc go codziennie.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Czy wiesz, że średnia długość życia japońskich kobiet wynosi 84? To dlatego od 25 lat utrzymują oni rekord najdłużej żyjących kobiet na świecie. Nie tylko żyją...
Wielu z nas stara się zachować zdrowy styl życia, ale są choroby, które rozwijają się wewnątrz i na powierzchni, gdy najmniej się te go spodziewamy.  Ten...
Vicks VapoRub jest znacznie bardziej wszechstronną maścią niż tylko głębokim środkiem zmniejszającym przekrwienie. Prawdopodobnie wszyscy pamiętamy czasy dzieciństwa, kiedy zachorowaliśmy na paskudne przeziębienie, a...
Zastanawialiście się kiedyś czy pomidor to warzywo czy owoc? W tym artykule odkrywamy, czy pomidory są owocami czy warzywami, i dlaczego czasem są zdezorientowane z jednego...
Czy masz problem z owadami, na przykład komarami, muchami, a nawet pająkami? Próbujesz się ich pozbyć z domu, ale one zawsze wracają? Nie martw się, nie...