Strona głównaInformacjeGary Barker Upomina Się...

Gary Barker Upomina Się u Sędziów X-Factor o Kolejną Szansę


❤️❤️❤️ Chcesz poznać historię Gary’ego Barkera – męża i taty, który przekształcił porażkę na X-Factorze w triumf? Przeczytaj, jak jego nieudane przesłuchanie stało się przełomem, a talent Barkera zaskoczył sędziów, zmieniając jego życie i zdanie panelu jurorskiego. Oto opowieść o drodze od zawodu do uznanego wokalisty! ❤️❤️❤️

Gary Barker i Jego Burzliwa Przygoda w X-Factor 2017

Gary Barker, 29-letni tata przebywający głównie w domu, przeżył burzliwą przygodę podczas przesłuchania do X-Factor w 2017 roku. To za sprawą narzeczonej, Leanne, zdecydował się wziąć udział w konkursie. Barker stanął przed trudnym wyborem, jaką piosenką najlepiej zaprezentować swoje umiejętności. Wybrał utwór „Uptown Funk” Marka Ronsona, częściowo dlatego, że film z jego wykonaniem tej piosenki dwa lata wcześniej został wrzucony do mediów społecznościowych i odniósł pewien sukces.

Nieudane Przesłuchanie i Nervy Barkera

Podczas przesłuchania Barker, urodzony w Liverpoolu wokalista, który później osiągnął sukces z hitem „Dreams Come True” w Top Ten, przyznał przed sędziami, że czuje się nerwowo. Gdy rozpoczęły się dźwięki „Uptown Funk”, nerwy Barkera może wzięły górę, i zaczął tańczyć i śpiewać w mało przekonujący sposób. Sędziowie wyglądali na niezadowolonych. Po nieco ponad trzydziestu sekundach, Nicole Scherzinger podniosła rękę. Marzenia Barkera o sukcesie na X-Factorze zdawały się przeminąć błyskawicznie.

Decyzja Sędziów i Niespodziewane Odbicie

Simon Cowell wydał następnie werdykt w ponurym tonie. Sędziowie byli jednomyślni, że Barker nie spełnia ich oczekiwań. Chcieli kogoś z „niesamowitym głosem” i „oryginalnością”, a nie tylko rozrywkowca. Barker błagał sędziów, by pozwolili mu zaśpiewać jeszcze jedną piosenkę, tę, która „pokaże mój głos”. Z niewielką nadzieją na poprawę, sędziowie pozwolili mu zaśpiewać „A Change is Gonna Come” Sama Cooke’a.

Przełomowe Przesłuchanie i Zachwyt Sędziów

To wystąpienie bardziej koncentrowało się na głosie Barkera, bez ruchów tanecznych. Gdy tylko zaczął śpiewać pierwsze słowa, w pomieszczeniu zaszła wyraźna zmiana. Rozczarowanie zniknęło z twarzy Cowella, zastąpione lekkim uśmiechem zdumienia. Louis Walsh kiwnął zachęcająco głową. Do końca piosenki wszyscy czterej sędziowie byli w pełni przekonani o talencie Barkera. Zachwycony Cowell powiedział mu: „Nie spodziewałem się tego!” Walsh dodał, że ma „niesamowity głos”.

Wiedząc, że go przekonali, Barker widocznie się zrelaksował i rozmawiał z sędziami na temat swojego stylu. Przyznał, że zawsze widział siebie bardziej jako rozrywkowca niż jako osobę o wielkim głosie. Sędziowie temu zaprzeczyli. Sharon Osbourne powiedziała mu, że nie szukają „kolejnego piosenkarza na statku wycieczkowym”, podczas gdy Cowell zauważył: „Nie widzisz Sama Smitha podskakującego w tańcu”. Nicole Scherzinger, z pewnym zastrzeżeniem, poradziła Barkerowi, aby pracował nad odnalezieniem emocji w śpiewanych przez niego piosenkach. To lekkie zastrzeżenie Scherzinger sprawiło, że później zakończyła jego udział w szóstce krzeseł w kolejnych etapach konkursu.

Emocjonalne Zakończenie Przesłuchania

W emocjonalnym zakończeniu przesłuchania pięcioletni syn Barkera, Freddie, podbiegł, by go przytulić w świętowaniu. Cowell żartobliwie stwierdził, że aprobatę Freddiego można uznać za „pięć taków” od sędziów, a nie czterech. Zachwycony Barker okrzyknął to jako „szansę, która zmieniła jego życie” dla niego i jego rodziny.

przeczytaj to też!

POPULARNE