HomeInformacjeTen jeden owoc zabija...

Ten jeden owoc zabija złośliwe komórki 12 różnych typów raka

Jak zareagowałbyś gdybyśmy powiedzieli ci, że ekstrakt z jednego owocu może zahamować wzrost komórek nowotworowych 12 różnych typów raka?

Jeśli słuchamy mediów głównego nurtu, owoce znane jako graviola lub soursop (guanabana, guyabano) nie mają żadnych specjalnych właściwości w walce z rakiem.

Wiele badań wskazuje jednak, że skutecznie hamuje on wzrost komórek raka jajnika, okrężnicy, sutka, prostaty, płuc, wątroby, szyjki macicy, chłoniaka i trzustki tym samym stanowczo zwalczając te nowotwory.

W odniesieniu do raka trzustki wykazano, że Graviola jest skuteczna w „hamowaniu rakotwórczości „, jak również ” zmienia metabolizm komórek nowotworowych trzustki„, według patologa z University of Nebraska.

Badania laboratoryjne wykazały również, że jest on 10 000 razy silniejszy w zabijaniu komórek raka okrężnicy niż Adriamycin, powszechnie stosowany lek do chemioterapii. Najlepsze w tym jest to, że graviola w przeciwieństwie do chemioterapii może zabijać komórki rakowe bez uszkadzania zdrowych komórek.

A co z jego efektem w leczeniu raka szyjki macicy? Czasopisma naukowe podają, że soursop lub graviola są niezwykle korzystne i skuteczne w leczeniu tego typu nowotworów.

Sprawdź to ➡ ➡  Rzeczy, które powinieneś mieć w domu, aby stać się szczęśliwszym

Jeśli chodzi o raka piersi, skuteczność graviola po raz kolejny jest niepodważalna, co udowadnia, że ​​może skutecznie hamować wzrost komórek raka sutka zarówno w badaniach in vivo, jak i in vitro.

Według ekstraktu z badania „dietetyczny GFE spowodował znaczne hamowanie wzrostu komórek MDA-MB-468 w badaniach in vitro i in vivo za pomocą mechanizmu, który angażuje szlak sygnalizacji EGFR / ERK, sugerując, że GFE może mieć działanie ochronne dla kobiety przeciwko EGFR – nadekspresję BC . ”

Istnieje wiele badań wskazujących, że graviola zawiera silne środki przeciwnowotworowe zwane acetogeninami, które są skuteczne przeciwko wielu rodzajom raka. Acetogeniny są silnymi inhibitorami oksydazy NADH błon plazmatycznych komórek rakowych.

Graviola zawiera również związki fitochemiczne, takie jak anonaina, Friedelin, Isolaureline, Annonamine, Anomurine, Kaempferol, Asimilobine, Quercetin i Xylopine, a także związki takie jak Annonamine i Kempferol.


ZOBACZ TAKŻE