Jedząc ten produkt możesz mieć robaki w mózgu


Niepokojąca historia, która rozprzestrzeniła się w internecie została niedawno opublikowana na stronie CNN.

Po przetestowaniu różnych metod leczenia przewlekłego bólu głowy, z których wszystkie nie przyniosły rezultatów, Brytyjczyk przeszedł badanie MRI, zdiagnozowano u niego tasiemca żyjącego w tkance mózgowej.

Lekarze byli w całkowitym niedowierzaniu, zwłaszcza po potwierdzeniu, że tasiemiec może przebywać tam od czterech lat.

U mężczyzny zdiagnozowano Sparganosis, pasożytniczą infekcję wywołaną przez tasiemca Spirometra erinaceieuropaei.


NIE PRZEGAP!  Oto jak możesz użyć masła orzechowego do zdiagnozowania choroby Alzheimera!

Dr Effrossyni Gkrania-Klotsas dla CNN ” Przeniósł się z jednej strony mózgu na drugą … bardzo niewiele rzeczy porusza się w mózgu „.

Ponieważ nie ma terapii, która mogłaby skutecznie leczyć infekcję, jedynym sposobem, w jaki lekarze mogli ją leczyć było chirurgiczne usunięcie robaka.


Infekcja spowodowana przez Spirometra Erinaceieuropaei jest dominująca u kotów i psów, gdzie robak może osiągnąć przerażającą długość 1,5 metra.NIE PRZEGAP!  Masuj palec wskazujący przez 60 sekund: efekt tej sztuczki zdziwił cały świat!

Ludzie mogą zarazić się robakami na kilka sposobów, z których jednym jest jedzenie wieprzowiny. Gatunek występujący w wieprzowinie, znany jako Taenia Solium zaraża ludzi w dwóch postaciach:

kiedy spożywasz wieprzowinę z zakażonych świń, które nie zostały odpowiednio ugotowane w wyniku tego powstaje taeniasis – dorosły robak rozwijający się w jelitach świni, który może wpływać na ludzki mózg,


NIE PRZEGAP!  6 powodów, dla których kobiety żyją dłużej niż mężczyźni

w postaci larw poprzez kontakt z kałem od zakażonej świni lub człowieka może to zainfekować wiele tkanek w ludzkim ciele.

Jeśli larwy dostaną się do układu nerwowego, infekcja może prowadzić do neurocysticerkozy, poważnej infekcji mózgu. Jeśli robak atakuje mózg, ta infekcja może nawet powodować epilepsję.


NIE PRZEGAP!  Objawy choroby Alzheimera we wczesnych stadiach - nie należy ich ignorować!

Według Światowej Organizacji Zdrowia prawie jedna trzecia przypadków epilepsji w krajach, w których ta infekcja jest pospolita, to ludzie, którzy wcześniej byli zakażeni neurocysticerkozą.Udostępnij na: