Strona główna Informacje Liczba bransoletek na nadgarstku może wiele powiedzieć o twoim zdrowiu

Liczba bransoletek na nadgarstku może wiele powiedzieć o twoim zdrowiu

Wróżenie z rąk to chyba najczęściej spotykany na ulicy sposób próby przewidywania przyszłości (albo wyłudzania pieniędzy) przez pewną mniejszość etniczną. Zastanawialiście się, co takiego można wyczytać z ręki? Tego nie wiemy, ale za to powiemy wam co nieco o liniach na jej przegubie.

Lekko zakrzywione linie znajdujące się nad wnętrzem dłoni są znane jako bransoletka lub linie Rascette. Chociaż może wydawać się to banalne, ale zgodnie z metafizyką linie te niosą różne znaczenia w odniesieniu do zdrowia danej osoby, dobrobytu w w życiu.

Metafizyka  wyjaśnia,

że liczba linii bransoletek faktycznie wskazuje, jak długo dana osoba będzie żyć.  Zgodnie z teorią metafizyczną, im więcej linii nadgarstkowych ma osoba, tym dłużej będzie żyła. Jeżeli pierwsza linia nadgarstka jest wyraźnie zaznaczona i nie jest załamana, reprezentuje ona 23-28 lat życia; druga linia nadgarstka wskazuje 46-56 lat życia, trzecia linia nadgarstka 69-84 lat życia, a ostatnia lub czwarta reprezentuje ponad 84 lata życia. Czwarta linia jest dość rzadka, podczas gdy typowa liczba linii bransoletek wynosi zwykle od dwóch do trzech.

Teraz, jeśli już policzyłeś liczbę linii na nadgarstku, czytaj dalej i dowiedz się, co to znaczy.

Pierwsza linia nadgarstka

jest w istocie najważniejszą linią nadgarstka. Kiedy linia ta jest wyraźna i głęboka, wskazuje na dobry ogólny stan zdrowia. Ogólnie ludzie z takimi liniami są sprawni fizycznie. Jeśli, z drugiej strony pierwsza linia jest niewyraźna lub skąpo zaznaczona, wskazuje na pewien problem zdrowotny.
U kobiet, gdy pierwsza linia zgina się w górę w kierunku podstawy dłoni lub gdy jest załamana wskazuje na problemy ginekologiczne, takie jak trudności w poczęciu, nieregularne lub nieobecne miesiączki itp.
U mężczyzn kiedy pierwsza linia zgina się w górę w kierunku podstawy dłoni lub gdy jest załamana oznacza problemy z prostatą, moczem lub rozrodczością.

Druga linia nadgarstka

jest powiązana z bogactwem, dobrobytem i szczęściem osoby. Jeśli linia ta jest równa i wyraźna, to znak, że czeka nas finansowy sukces i ogólnie odpowiedni, godny poziom życia.

Trzecia linia nadgarstka

odnosi się do kariery i sukcesu danej osoby. Osoba wpływowa będzie miała nieprzerwaną prostą linię.

Czwarta linia nadgarstka

jeśli masz też czwartą linię, to nie tylko czeka cię długie życie, ale również wzmocnienie znaczenia trzeciej linii. Innymi słowy, wyraźna trzecia linia plus obecność czwartej sprawia, że możesz spać spokojnie – będziesz wpływowym i sławnym człowiekiem.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Według statystyk rak jelita grubego jest drugą najczęstszą przyczyną śmierci ze wszystkich zgonów związanych z rakiem. Dzieje się tak dlatego, że pacjenci cierpiący na raka...
Medycyna naturalna docenia miedź, jest to ważny metal w koncepcji ludzkiej konstytucji. Ajurweda wykorzystuje miedź do wielu celów, w tym do przechowywania wody pitnej,...
Pasożyty to żywe stworzenia, które wykorzystują inne żywe stworzenia - takie jak twoje ciało do jedzenia i do życia. Żywiąc się składnikami odżywczymi twojego...
Pochodzenie z indyjskiej astrologii, chiromancji lub czytania dłoni jest dziś popularnym trendem, zwłaszcza wśród tych, którzy chcą dowiedzieć się o ich miłości, zdrowiu i...
Większość ludzi kiedy tylko ma atak bólu ucieka się do środków przeciwbólowych lub szukają porady lekarza. Często możesz jednak pomóc sobie bez konieczności przyjmowania leków...