Liczba bransoletek na nadgarstku może wiele powiedzieć o twoim zdrowiu

Wróżenie z rąk to chyba najczęściej spotykany na ulicy sposób próby przewidywania przyszłości (albo wyłudzania pieniędzy) przez pewną mniejszość etniczną. Zastanawialiście się, co takiego można wyczytać z ręki?

[quads id=8]

Tego nie wiemy, ale za to powiemy wam co nieco o liniach na jej przegubie.

Lekko zakrzywione linie znajdujące się nad wnętrzem dłoni są znane jako bransoletka lub linie Rascette.

[quads id=10]

Chociaż może wydawać się to banalne, ale zgodnie z metafizyką linie te niosą różne znaczenia w odniesieniu do zdrowia danej osoby, dobrobytu w w życiu.

Metafizyka  wyjaśnia,

[quads id=9]

że liczba linii bransoletek faktycznie wskazuje, jak długo dana osoba będzie żyć.  Zgodnie z teorią metafizyczną, im więcej linii nadgarstkowych ma osoba, tym dłużej będzie żyła.

Jeżeli pierwsza linia nadgarstka jest wyraźnie zaznaczona i nie jest załamana, reprezentuje ona 23-28 lat życia; druga linia nadgarstka wskazuje 46-56 lat życia, trzecia linia nadgarstka 69-84 lat życia, a ostatnia lub czwarta reprezentuje ponad 84 lata życia.

[quads id=5]

Czwarta linia jest dość rzadka, podczas gdy typowa liczba linii bransoletek wynosi zwykle od dwóch do trzech.

Teraz, jeśli już policzyłeś liczbę linii na nadgarstku, czytaj dalej i dowiedz się, co to znaczy.

Pierwsza linia nadgarstka

jest w istocie najważniejszą linią nadgarstka. Kiedy linia ta jest wyraźna i głęboka, wskazuje na dobry ogólny stan zdrowia.

[quads id=4]

Ogólnie ludzie z takimi liniami są sprawni fizycznie. Jeśli, z drugiej strony pierwsza linia jest niewyraźna lub skąpo zaznaczona, wskazuje na pewien problem zdrowotny.


U kobiet, gdy pierwsza linia zgina się w górę w kierunku podstawy dłoni lub gdy jest załamana wskazuje na problemy ginekologiczne, takie jak trudności w poczęciu, nieregularne lub nieobecne miesiączki itp.

[quads id=3]


U mężczyzn kiedy pierwsza linia zgina się w górę w kierunku podstawy dłoni lub gdy jest załamana oznacza problemy z prostatą, moczem lub rozrodczością.

Druga linia nadgarstka

jest powiązana z bogactwem, dobrobytem i szczęściem osoby. Jeśli linia ta jest równa i wyraźna, to znak, że czeka nas finansowy sukces i ogólnie odpowiedni, godny poziom życia.

Trzecia linia nadgarstka

[quads id=7]

odnosi się do kariery i sukcesu danej osoby. Osoba wpływowa będzie miała nieprzerwaną prostą linię.

Czwarta linia nadgarstka

jeśli masz też czwartą linię, to nie tylko czeka cię długie życie, ale również wzmocnienie znaczenia trzeciej linii.

Innymi słowy, wyraźna trzecia linia plus obecność czwartej sprawia, że możesz spać spokojnie – będziesz wpływowym i sławnym człowiekiem.


ZOBACZ TAKŻE