Masz tą linie na dłoni? Sprawdź co ona oznacza!

Mówimy tutaj o „chromancji”, pradawnej sztuce wróżbiarskiej pochodzenia indyjskiego. Jej popularność była tak duża, że ​​jest praktykowana do dziś na całym świecie.

Prawidłowo interpretując linie dłoni możesz odkryć pewne tajemnice dotyczące swojego przeznaczenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o swojej osobowości? Oto jak rozszyfrować słynną linię serca.

Czy masz linię serca na dłoni?

linia serca

Ręce mogą powiedzieć o nas wiele, znacznie więcej niż nam się wydaje. Lewa ręka reprezentuje to kim jesteś i przywołuje przeszłość. Jeśli chcesz czytać przyszłość, masz ją na prawej ręce!


Według chiromancji mamy 4 główne linie:

  • Linia życia: ucieleśnia siłę fizyczną, energię i wydajność.
  • Linia serca: symbolizuje afektywną i emocjonalną stronę osoby. Wyznacza również całe pole miłości i relacji z ukochaną osobą.
  • Linia głowy: odzwierciedla inteligencję, czujność i poczucie logiki.
  • Linia szczęścia: określa współczynnik szczęścia i powodzenie w życiu.

Linia serca, znana również jako „linia miłości Wenus”, zwykle znajduje się w górnej części dłoni.

Może mieć okrągły kształt  lub dwie oddzielne małe linie. Naukowcy twierdzą, że ta linia identyfikuje osoby, które są bardzo wrażliwe i bardziej skłonne do sentymentalizmu.

Nie jest ona widoczna u wszystkich. Brak tej linii może oznaczać osobowość niewrażliwą i pozbawioną empatii.

Ciekawostka: te linie na powierzchni dłoni powstają w trzecim miesiącu ciąży. Z naukowego punktu widzenia bruzdy te nazywane są „fałdami zgięcia”. Ich zadaniem jest pomoc skórze w rozciągnięciu i prawidłowym naprężeniu dłoni.

Co naprawdę oznacza linia serca?

  • Linia serca zaczynająca się pod środkowym palcem

Jeśli masz tę  linię na dłoni prawej ręki oznacza to, że urodziłeś się, by być liderem. Nie lubisz na nikim polegać, a emocje nigdy nie biorą góry nad celami. Jesteś ambitną osobą, która zawsze podejmuje przemyślane decyzje. 

Nie jesteś nostalgiczny ani przesadnie sentymentalny, raczej racjonalny i pragmatyczny. Wolisz bardziej cieszyć się teraźniejszością i twardo stąpać po ziemi.

  • Linia serca, która zaczyna się między palcem środkowym a palcem wskazującym

Ta linia ucieleśnia twoją życzliwość, autentyczność i wrażliwość. Jesteś bardzo wrażliwą osobą, która niestety wątpi w swoje umiejętności. Pewnie brakuje Ci pewności siebie.

Należysz do osób, które przy podejmowaniu decyzji kierują się zdrowym rozsądkiem. Ale zawsze stawiasz innych przed sobą, a niektórzy po prostu wykorzystują twoją dobroć.

Musisz nabrać pewności siebie, aby czuć się lepiej ze sobą: jesteś osobą pełną wartości, więc nie powinieneś już dłużej siebie lekceważyć. Wielkie rzeczy czekają na ciebie na końcu drogi, jeśli nauczysz się lepiej kochać siebie.

  • Linia serca, która zaczyna się na palcu wskazującym

Ten typ linii dowodzi, że jesteś namiętny i sentymentalny z natury. Zawsze słuchasz tylko tego, co podpowiada ci serce. Rozum nigdy nie ma nic do powiedzenia. Łatwo ufasz innym, co czasami może być dla ciebie szkodliwe.

Zaspokajanie potrzeb partnera daje Ci dużo satysfakcji. Zawsze stawiasz go przed twoimi własnymi pragnieniami. Jesteś osobą, która daje ciało i duszę w związku.

Poddanie się szczęściu i miłości jest dobre. Ale uważaj, aby nie spalić sobie skrzydeł. Od czasu do czasu miej się na baczności, aby nie spaść z góry!

  • Linia serca, która zaczyna się między kciukiem a palcem wskazującym

Oznacza to, że jesteś osobą cierpliwą, łagodną i serdeczną. Masz wielkie serce, a Twoje intencje są zawsze szlachetne. Jesteś znany ze swojej uczynności i hojności.

Nie wiesz, jak powiedzieć „nie”: zawsze oferujesz swoją pomoc, nawet jeśli grozi to wyrządzeniem ci krzywdy. Prawdę mówiąc, tak pojmujesz szczęście.

Dopóki możesz dawać miłość, będziesz szczęśliwy. Ta altruistyczna i empatyczna skłonność z pewnością będzie ci towarzyszyć przez całe życie.


ZOBACZ TAKŻE