Matthias Nebel Oczarowuje Sędziów The Voice Of Germany Wykonaniem Coveru Klasycznego Rocka Bon Jovi „Livin’ On A Prayer”

Dzięki sile internetu jesteśmy teraz bardziej ze sobą połączeni niż kiedykolwiek wcześniej. Łatwo jest teraz nawiązać kontakt z ludźmi z całego świata i śledzić ich poczynania, a przemysł rozrywkowy skorzystał na tym rozwijając jedne z największych i najbardziej rozrywkowych talent show. Jednym z takich talent show jest „The Voice”, do którego miliony ludzi na całym świecie z zapartym tchem przyglądają się, kto będzie następną wschodzącą gwiazdą.

Jeden z uczestników, który wyróżnił się spośród innych w niemieckiej edycji „The Voice” w 2018 roku, to Matthias Nebel. Nebel wziął udział w przesłuchaniach w ciemno, gdzie sędziowie muszą podjąć decyzję tylko na podstawie dźwięku wykonania, i niemal natychmiast ich zachwycił swoją interpretacją klasycznego utworu Bon Jovi, „Bed Of Roses”. Jego niesamowity głos, który możesz sam usłyszeć w poniższym filmie, sprawił, że wyróżnił się spośród tłumu:

Od momentu, w którym Nebel rozpoczyna swoje przesłuchanie, jego występ porusza struny serca dwóch sędziów w szczególności. Mark Forster (niemiecko-polski wokalista) i Michael Patrick Kelly od razu uśmiechali się, rozpoznając ten klasyczny rockowy balladę, i zaczęli śpiewać razem z Nebel. Dla jego rodziny, obserwującej to za kulisami, był to niezwykle emocjonalny moment zarówno dla Nebela, jak i jego rodziców, którzy z pewnością są dumni z jego występu.

Jon Bon Jovi (urodzony jako John Francis Bongiovi) to amerykański wokalista, autor tekstów i gitarzysta, który podbił świat ze swoją odpowiednio nazwaną grupą rockową, Bon Jovi. Zespół pomógł wytyczyć drogę dla rocka i lżejszych odmian metalu, zdobywając uwielbienie mediów mainstreamowych, a ich ikoniczny hymn „Livin’ On A Prayer” stał się światowym przebojem, który nadal rozbrzmiewa w eterze do dziś. Obejrzyj film, który zapoczątkował szał na punkcie Bon Jovi tutaj:

Nie tylko sędziowie dołączyli do przesłuchania Matthiasa Nebela, ale kompletnie oszaleli w połowie występu. Kiedy Nebel osiąga charakterystyczne dla Bon Jovi wysokie nuty w doskonałej formie, sędziowie można zobaczyć, jak tarzają się po podłodze z ekscytacją i tańczą do rytmu ballady z takim entuzjazmem i pasją, że zdumiewające jest, że Nebel zdołał zakończyć występ bez śmiechu lub wpadnięcia w stan niedowierzania.

Oczywiste jest, że Matthias zdał swoje przesłuchanie i kontynuował udział w konkursie. Przeszedł do kolejnych etapów, uczestnicząc w bitwie i etapie Sing-Off, zanim ostatecznie został wyeliminowany w półfinale, gdzie wykonał „Heaven” Bryana Adamsa.

Samuel Rösch wygrał edycję 2018 The Voice of Germany, ale to nie powstrzymało Matthiasa Nebela przed podążaniem ścieżką muzyczną. Pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, gdzie może poszczycić się imponującą liczbą 100 000 000 wyświetleń na YouTube dzięki swoim coverom wokalnym i nagraniom. Z takim talentem mamy nadzieję, że będzie kontynuował rozwijanie swojego daru i odnosił sukcesy w każdej nadarzającej się okazji.


ZOBACZ TAKŻE