Michael Rice: Elektryzujące wykonanie „Proud Mary” porusza 100 Sędziów

Michael Rice, angielski uliczny artysta, zrobił furorę na scenie programu All Together Now BBC, prezentując zapierającą dech w piersiach wersję utworu „Proud Mary” Tine Turner. Mimo nieśmiałego początku, 22-letni Rice szybko zdobył pewność siebie, wprawiając w ruch publiczność i 100 sędziów.

Elektryzujące Wykonanie

W czasie przesłuchania, Rice poruszył większość z 100 sędziów już w pierwszych linijkach energetycznego refrenu. Pochodzący z Hartlepool wokalista biegał po scenie jak szalony, prezentując chropowaty głos rockowy, który sprawiedliwie oddał hołd słynnej piosence Tine Turner. Przesłuchanie to, z 11,3 miliona wyświetleń, stało się jednym z najpopularniejszych wystąpień muzycznych na kanale YouTube BBC.

Odbiór w Programie

W formacie All Together Now, 100 sędziów decyduje, czy artysta zasługuje na uznanie, wstawiając się lub pozostając na miejscu. Mimo wątpliwości przed występem, Rice zdobył poparcie wszystkich 100 sędziów, co było niezapomnianym momentem uczestnictwa.

Wrażenia i Nagroda

Po ogromnym sukcesie, Rice wywołał wzruszenie, a sędziowie spontanicznie zaśpiewali mu refren a capella. Główna sędzia Geri Halliwell z zespołu Spice Girls była pod wrażeniem, określając go jako „niesamowitego” z charyzmą. Zwycięstwo w całym konkursie nie było zaskoczeniem po tak udanym przesłuchaniu.

Sukces po Programie

Rice skorzystał z popularności, zdobywając zwycięstwo w konkursie i stając się reprezentantem Wielkiej Brytanii w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. Podpisał kontrakt z Universal Music Group i osiągnął sukces w Szwecji ze singlem „Bigger than Us”, który trafił do pierwszej dziesiątki.

Podsumowanie

Michael Rice, początkowo nieśmiały uczestnik, podbił serca 100 sędziów swoim niesamowitym wykonaniem „Proud Mary”. Jego kariera rozwijała się dynamicznie, a on sam stał się gwiazdą na miarę Eurowizji i międzynarodowego sukcesu muzycznego.


ZOBACZ TAKŻE