Niezwykłe Zaskoczenie Nicka Edwardsa na Przesłuchaniu BGT 2022

Przesłuchanie Nicka Edwardsa na BGT 2022 było jednym z tych wzruszających momentów, kiedy publiczność podejrzewała, że została oszukana. Dowody sugerują, że Edwards był prawdziwie zaskoczony, gdy został wezwany na scenę, ale czy za kulisami nie było manipulacji ze strony ekipy BGT? Prześledźmy jego przesłuchanie.

Niespodzianka od Rodziny na Scenie BGT

Edwards siedział w publiczności, gdy nagle na scenie pojawiły się jego dwie urocze córki z jego mamą. Twierdzą, że zaskakują Edwardsa, bo chcą, aby zaśpiewał „piękną piosenkę dla dziewczynek”. Z niechęcią, ale przytłoczony, Edwards przystaje na wejście na scenę. Otrzymuje czas na zebrałmy się (około 45 minut, jak się wydaje) i wraca z własną gitarą akustyczną, którą jego rodzina potajemnie przywiozła. Śpiewa „Daddy’s Little Girl” Erniego Haltara, piosenkę, którą, jak twierdzi, „śpiewa dość często w domu”.

Emocje i Sukces Nicka Edwardsa

Mimo nadal trwających emocji, Nick Edwards dostarcza doskonały występ, zdobywając cztery „tak”. Film Ofentse Mwase na YouTube komentuje: „Jeśli jesteś ojcem, to na pewno wzruszy cię ten występ! Genialne wykonanie od świetnego taty. Kiedy czuję się jak płakać, po prostu oglądam to wideo!” BoomsTheGoblin pisze: „Kończy piosenkę i po prostu patrzy prosto na swoje dzieci i rodzinę, jakby byli jedynym, co widzi. Bardzo mocne, mocno na mnie zadziałało. Nie mam słów”. Gdzie zatem jest problem? Gdzie jest układ?

Kontrowersje na Twitterze i Wyjaśnienia od BGT

Na Twitterze wielu widzów sugerowało, że występ był ustawiony, ponieważ Edwards miał już przypięty mikrofon, gdy był w publiczności. BGT natychmiast udzieliło wyjaśnienia: „Kiedy Nick wszedł do audytorium Palladium podczas przesłuchań BGT, został poproszony o udział w naszej publiczności 'gogglebox’ i powiedziano mu, że zostanie zaopatrzony w mikrofon, abyśmy mogli uchwycić jego reakcje przez cały dzień, siedząc w publiczności. Był zupełnie nieświadomy.”

Odkrywanie Talentu i Powrót do Muzyki

Po przesłuchaniu Edwards wrócił do muzyki. Jego debiutancki singiel „Into You” z EPki „1960” (2023) zdobył uznanie. Samouk na gitarze, po szkole koncertował po Wielkiej Brytanii do 23 roku życia. W wieku około 25 lat, gdy odkrył pasję do muzyki country, zrezygnował z kariery muzycznej na rzecz pracy w sektorze nieruchomości, gdzie poznał swoją żonę Catherine. Para ma czwórkę dzieci.

Wspinając się po drabinie zawodowej, Nick Edwards odłożył marzenia o karierze muzycznej. Jednak udział w BGT 2022, gdzie dotarł do półfinałów, ponownie rozpalił jego zainteresowanie muzyką. Music News donosi, że występ Edwardsa na BGT obejrzano ponad 300 milionów razy i w ciągu 48 godzin od emisji stał się światowym trendem na YouTube.

Przyszłość Nicka Edwardsa: EP, Dokument i Grand Ole Opry

Oprócz EP, Nick Edwards ma zamiar wystąpić w niezależnym dokumencie zatytułowanym „Road to the Opry”. Dokument, przygotowywany z okazji 100. rocznicy The Grand Ole Opry w listopadzie 2025 roku, ma na celu ukazanie historii Opry, jej znaczenia w kulturze muzycznej Ameryki i tego, jakie uczucia towarzyszą stąpaniu po ikonicznej scenie Opry.

Manipulacje czy Szansa? Wypowiedź Edwardsa po Przesłuchaniu

Po emisji przesłuchania Edwards pojawił się w programie This Morning. Powiedział: „Dostarczyli mi gitarę, którą moja rodzina przyniosła tego dnia, powiedzieli [producentom], że to jest piosenka, którą chcą, żebym zaśpiewał, bo widzieli to na moim Instagramie”. To daje do myślenia. Wielu uczestników „Got Talent” mówiło o tym, że agenci programu zwracali się do nich ze względu na ich posty w mediach społecznościowych. Przykładem jest Gabriel Brown, popularny wokalista z AGT 2022. Istnieje możliwość, wręcz prawdopodobieństwo,


ZOBACZ TAKŻE